LIDSKÉ TĚLO FUNGUJE NA BATERIE - co jsou ELEKTRONOVÍ DÁRCI A ZLODĚJI

 

Říkáme: "Potřebuji si dobít baterky"...

 

Tělo má pět různých baterií.  Hlavní baterie v našem těle jsou ve skutečnosti naše svaly. Všechny naše svaly jsou naskládány jeden na druhém ve velmi specifickém pořadí, jako když se baterie skládají do baterky a tvoří tak napájecí zdroj. Tím pádem každý orgán v těle má svou vlastní baterii. Zásobou baterie pro mozek jsou například naše nohy. Energie elektronů se pohybují tělem rychlostí světla, což nám pomáhá pochopit, proč když si na palec na noze dáte esenciální olej, frekvence oleje se do vašeho mozku dostane touto rychlostí.

 

Další baterií jsou naše buněčné membrány, které jsou ve skutečnosti malé baterie. Pod buněčnými membránami se nachází speciální druh vody, který se nazývá EZ voda. Je to vlastně další systém pro ukládání napětí, protože místo H2O je to H3O2, což je forma vody, která je dárcem elektronů.  Tato voda je naše třetí baterie. Čtvrtou baterií jsou naše mitochondrie.

 

A nakonec máme svou DNA.  Když se podíváte na konec DNA, uvidíte, že uprostřed je velká díra.  A dole uprostřed té díry imploduje to, čemu se říká skalární energie.  Skalární energie má schopnost nejen sloužit jako zdroj energie pro vaši DNA, ale má schopnost ji číst, sdělovat ji další nové buňce, kterou vytváří, komunikovat s ostatními buňkami v těle.  Takže skalární energie, která imploduje do DNA, není jen baterie, ale je to systém přenosu informací. Když skalární energie přestane implodovat do DNA, nastává smrt.

 

Proto tolik záleží na tom, kolik elektronů přijímáme do svého těla. Je zde spousta elektronových dárců.

 

Elektrony můžeme získat pomocí slunění, chození bosky v trávě, opírání těla o kmen stromu, protože stromy mají elektrony a darují vám je.

 

Další způsob, jak získat elektrony je hladit zvíře, například v domovech důchodců, když lidé hladí a drží psa nebo kočku. Zvíře pak vyběhne ven a samo se znovu nabije a opět zpět přinese nové elektrony.

 

Tekoucí voda je další elektronový zdroj, kdežto stojatá voda je elektronový "zloděj" a může vám vaše elektrony ukrást. Pohybující se vzduch je elektronový zloděj. Například když jede člověk v autě, otevřeném kupé, vypadáte sice dobře, ale na místo dojedete vyčerpaní, protože vítr vám krade vaše elektrony.

 

Nejběžnější elektronový zloděj je zubní infekce, všechny jizvy, emocionální zátěž a různé toxiny - hlavně ty, které získáváme z geneticky modifikovaných potravin, pesticidů nebo toxinů ve vzduchu.

 

 

Energetické brány

Od loňského roku se postupně otevírají energetické portály, tzv. energetické brány.

Jedná se o obrovskou pozitivní energii, která má velkou moc změnit veškerou negativitu, starosti, nemoci a zahojit rány uvnitř člověka. 

je možné ji využít k rituálům pro odstranění bloků, pro léčení na fyzické, duchovní i emoční úrovni. Aktivuje se čakra na zadní straně krku, která podporuje schopnost empatie, lásky a soucitu. 

Důležité je nesoudit, nehodnotit, ale pouštět a čistit. Jde o výměnu starého za nové. Záleží na tom, kolik si člověk dovolí propustit.  Je dobré, vše staré odevzdat.

Vše se děje podle vesmírného plánu.  Vše se děje pro naše největší dobro. Nic není špatné ani dobré. Jdou sem nové energie, které podporují všechny ty, kteří se rozhodli jít do srdce. Citliví lidé mohou mít vhledy, vize, sny a nové inspirace.

Jde o to přijmout tyto skutečnosti, důležité je nerezignovat, ale odevzdat se tomuto očistnému procesu, odpočívat a být ve spojení s matkou Zemí.

Nová energie umožní návrat jemno hmotné sféry Země.  Jde o pročištění, posílení a obnovení některých frekvencí DNA.  

Dostala jsem se v astrálu do středu Země a viděla jsem tam úžasné energetické procesy. Připadalo mi to jako by se tam skládala barevná mozaika z krystalů. Nejdříve jsem z toho měla pocit chaosu a nejasnosti. Ale vycházelo odtud nádherné světlo. Pochopila jsem, že je to nevyhnutelný proces transformace náš všech. Ve svých knížkách popisuji předchozí tranformační události.

 

Ze srdce Matky Země k nám bude proudit posilující světlo, které může přivést k pochopení problémů a nalezení nápravy. Je nutné nepropadat skepsi, strachu, pocitu lítosti a zášti.

 

Další posun je možný 17.7. tohoto roku, kdy z oblasti Jupitera přijde nádherné tyrkysové světlo, něco jako mlžný opar.

Obrovská transformační síla. Půjde o to, aby lidé přijmuli věci, které předtím nemohli pochopit.

 

Každý si může vybrat, zda do tohoto portálu chce vstoupit.

Stále se zvyšují vibrace Země. Viděla jsem kolem planety nádherný světelný kruh, kde jsem vnímala světelné a mimozemské bytosti, které jsou ochotné nám pomoci.

 

Můžeme žádat i archanděle, zejména archanděla Metatrona, který spojuje lidi s Bohem a Matkou Zemí.

Žádost archandělovi Metatronovi

 Prosím, abys poslal své světlo do celého mého bytí, abych mohl/a být očištěn/a od negativních energií, strachů, stagnujících energií, nechtěných zvyků a systémů přesvědčení a mé bytí bylo připraveno k přijetí světla.

Pomoci může archanděl Sandalfon, dvojče Metatrona.  Můžeme ho požádat o léčivý Boží pramen.

Sandalfon je nositel výjimečného světla, pomáhá rozpouštět zábrany, omezení, předsudky nebo obavy, učinit krok, který je důležitou součástí našich životů. Léčí rány našeho srdce a umožňuje se radovat z krás světa, smiřuje s bolestnými zážitky. Podporuje všechny formy způsobu zrodu, duchovního i tělesného.  Jeho energie zahrnuje i možnost uskutečnění snů a přání. 


Také mohou pomáhat Nanebevzatí Mistři, předkové v lidském nebi, kteří dostali milost.

Je vhodné meditovat, čerpat energii z přírody, změnit stravu i přístup k životu. Pochopit svůj karmický úkol.

 

Světelné brány, které se otevřely a budou otevírat umožnují lidem tzv samoléčení.

   

 

 


 

 

                 Má nová knížka

 

 

 

V této své knížce popisuji události karmického roku 2020. Poukazuji hlavně na negativní vliv vysílačů, eletrosmogu, který má zhoubný vliv na živé organismy. Nejen z hlediska fyzického, ale i duchovního. Škodlivé frekvence způsobující nízké vibrace, ničí nejen tělo, ale mohou způsobit i zánik duše. Je třeba pochopit i to, co je mezi nebem a zemí. Pochopit zákony vyššího řádu. Procházíme čím dál těžšími zkouškami, kdy jde o naše zdraví i svobodu.

Nenechme se manipulovat! Přesvědčovat o něčem, o čem nejsme sami přesvědčeni! Nenechme se zastrašovat! Temnota světlo nikdy nepřemůže!

Moje knížky jsou tu od toho, aby lidi vedly tím správným směrem. Nejdůležitější je změnit životní styl, životosprávu, způsob myšlení a chovat se v souladu s duchovními i karmickými zákony.

 

Objednávky pouze u autorky na tel. 606 522 212 nebo na emailu:  st.renata@centrum.cz

 

 

 

Sepsala jsem volné pokračování své poslední knížky Mezi nebem a zemí, kde jsem mapovala rok 2020. V mé další verzi je zpracovaný rok 2021 a 2022.  Mohlo by se to nazvat Mezi nebem a peklem.

Jsou tam veškeré důležité události u nás i  ve světě, na fyzické i astrální úrovni.

 

 Moje poznatky a nové očistné metody, zkušenosti  mých klientů, některých léčitelů a esoteriků, se kterými se ztotožňuji.  Cca 300 stran A4.

 Zvolila jsem tuto cestu zasílání  zájemcům na emaily, v knižní podobě bych to musela hodně zkrátit a to by se tam všechny důležité informace pro duchovní posun  nemusely vejít.

 

V případě zájmu mne kontaktujte na emailové adrese nebo na mém telefonním čísle.   

 

  Moje knížka s klientkou na ostrově Tenerife.

 

 

Moje další knížka:

 

 

Velmi užitečná brožurka,přehled esoterických oblastí v kostce,důležité zásady čistoty těla i duše,duchovní příčiny nemocí, přivtělené duše, astrologie, numerologie, léčivé kameny, stromy, kočky, léčení barvami, o čakrách, archandělech, mistrech a andělských číslech, očista fialovým plamenem, ochranná mantra a rituály. 

 

Objednávky pouze u autorky na tel. 606 522 212 nebo na emailu:  st.renata@centrum.cz

 

Upozornění!!!

Do mých meditací, které jsou umístěny na youtube, jsou vkládány reklamy, což je samozřejmě nežádoucí,ale nic s tím neudělám,  je to bohužel velká lumpárna, někdo na tom vydělává. Pokud máte zájem o mé meditace, tak je mohu zaslat pomocí úschovny i samotné vrnění kocoura Mikeše.

 

 

Meditace na navýšení spirituální úrovně vědomí a přijetí Kristova světla:

https://youtu.be/JobyOIE-tKg

 

 

Plejádský léčivý symbol proti koronaviru

 

 

 

 

Básně mé dcery, je to její první knížka. Už ve svých pěti letech určovala lidem zdravotní diagnózy pomocí svých kreseb, studentka Vyšší školy zdravotní, má velký dar věštit z karet a ovládá i meditace.

 

 

 

Můj kocour Mikeš ví, že moje knížky mají léčivé vibrace - ♥☺♥☺♥☺!!!

 

 

Meditace na Youtube přesunuty do složky Meditace.

 

Rozhovor "Mezi nebem a zemí" naleznete ve složce Publikované články.

 

 

    Křest knihy Markýza duchů 15.5.2015:

                           https://youtu.be/UobwzkDju

 

 

      Z rádia Svobodný vysílač v pořadu U Kávičky

      Čte Elli Staníková, kartářka a terapeutka.                                            www.ellistanikova.cz

             

                    https://youtu.be/s1MpuNnUxfQ

 

 

Student KU v Praze v oboru sociologie do své bakalářské práce s názvem Tanec čarodejnic využil pro svůj výzkum i mé poznatky.

Ukázka z jeho práce v sekci Ocenění.

    

 

ODKAZ na rozhovor na YouTube na adrese: www.youtube.com/watch?v=VlmQuDjGGm8

 Zde si můžete  poslechnout on-line můj rozhovor na TIP Rádiu s moderátorkou Editou Dvořákovou.

 

Z koncertu Michala Davida v Třebíči.

Věnovala jsem svému nejoblíbenějšímu zpěvákovi dvě knížky, byl moc rád, věří na esoteriku a minulé životy.

 

 

 

  UČÍM I LIDI DÍVAT SE TÍM SPRÁVNÝM SMĚREM, JÍT CESTOU KE ŠTĚSTÍ, LÁSCE A ZDRAVÍ, ZA POZNÁNÍM SVÉ DUŠE.

 

  • František z Assisi:  BOŽE, DEJ MI POKOJNOU MYSL, ABY JSEM PŘIJAL VĚCI, KTERÉ ZMĚNIT NEMŮŽEME. DEJ MI SÍLU, ABYCH ZMĚNIL VĚCI, KTERÉ ZMĚNIT MŮŽEME. A DEJ MI MOUDROST, ABYCH ROZLIŠIL JEDNO OD DRUHÉHO.
  •  

Neexistuje zdravá duše a nemocné tělo, tak jako neexistuje nemocná duše a zdravé tělo.


 

                     "Cestou ke štěstí"

 

Důležitá je víra, trpělivost a pokora.