Paní Naďa z Olomouce: Chci Vám poděkovat za podporu a pomoc při reprezentování zn. MORA ve Slovinsku. Vaše energetická podpora a harmonizace družstva nám moc pomohla.Výhry ve volejbale a 1 místo dosáhla MORA poprvé za 12 let co na Gorenjádu jezdíme.

Olomouc - Kočičí kavárna 14.4.2018 - Velké poděkování Kočičí kavárně v Olomouci na Vídeňské 20 za poskytnutí prostorů pro konání přednášky 14.4.2018

Přenáška na astrovíkendu v Brně 17. února 2018 O kočkách, kde jsem dostala jako dárek plyšovou kočku.

Přednáška o astrologii ve Studené u J. Hradce 9. února 2018 měla hojnou účast.

Na zámku v Žirovnici 3.června 2017

Křest knížky Já,Plejáďanka - Motel Jestřábec, Velké Meziříčí 6.5.2017

Košice 21. a 22. května 2016 - Přednáška a kurz magie

PŘEDNÁŠKA V BRNĚ 24.4.2016 na téma Astrologie a reinkarnace. Přišla opět moje stálá příznivkyně Laura, která byla nejmladší posluchačkou. Představila jsem nový esoterický časopis Šaman, kam budu pravidelně přispívat.

Z přednášky v Počátkách 4. února 2016 O astrologii a o jednotlivých znameních.

Přednáška v Brně 24.ledna 2016 měla opět velký úspěch. Téma bylo O technikách magie, jak se bránit proti zlu. Přijela i moje stálá posluchačka mých přednášek paní Olga z Vyškova. Nevynechá žádnou moji přednášku.

Přednáška O duši člověka, v rámci cyklu přednášek a naučných pořadů cesty za poznáním v kulturním zařízení ve městě Počátky 5.listopadu 2015 Velký zájem o léčivé a ochranné pentagramy.

O přednášku O duši člověka na astrovíkendu v Brně 18.10.2015 byl opět velký zájem. Přijela paní Olga z Vyškova, která je moji stálou příznivkyní. Nejmladší posluchačku Lauru přednáška také bavila a podepsala jsem jí svoji novou knížku.

Foto z přednášky v Olomouci - astrovíkend 11.října 2015 - O duši člověka, představení nové knížky Markýza duchů. Účast byla opět hojná.

Přednáška v Počátkách u Žirovnice 4.září 2015, na téma duchovní příčiny nemocí, účast byla hojná a byl zájem o mé knížky i léčivé pentagramy.

Foto ze křtu knížky Markýza duchů 15.5.2015.

První třebíčský astrovíkend 30.-31.5.2015 Měla jsem tu dvě přednášky, výklad karet, prodej knížek. Výborná byla přednáška paní Skálové, která je známá z televize. Má všechny mé knížky. Škoda, že byl malý zájem o tento astrovíkend.

Přednáška v Olomouci 12.dubna 2015 O minulých životech a karmické zátěži i její nápravě přilákala opět spoustu zájemců.

Akce Astrovíkend Litomyšl přednáška O duši člověka, astrálních bytostech, odvádění duchů, ochrana proti zlu 29.3.2015. Prostor byl dán i lidem z publika, kteří se podělili se zážitky s odváděním a setkáním se s duchy.

Přednáška na astro víkendu v Brně 24.ledna2015 na téma Minulé životy, karmická zátěž, léčebné techniky magie. Zájem byl opět velký, lidé si mohli koupit knihy i léčivé pentagramy.Probíhaly také výklady karet.

O přednášku v Žirovnici 26. 11.2014 byl velký zájem. Přednáška byla na téma - léčebné techniky magie, jak se bránit proti zlu, ale také výhled do roku 2015 pro jednotlivé znamení zvěrokruhu. Vstupenky byly slosovatelné a výherce obdržel moje knížky.

Astrovíkend v Brně 18.10.2014, konzultace u stolečku, výklad karet, prodej pentagramů s absolventkou Janou, která pracuje s kyvadlem a dělá meditace.

Přednáška v Olomouci na astrovíkendu 12.10.2014, O duši člověka, astrálních projevech a odvádění duší, velmi hojná účast, velký zájem o knížky i pentagramy.

Přednáška na Astrovíkendu v Litomyšli. Moji přednášku O duchovních příčinách nemocí navštívila i místní čarodějka paní Boženka, je jí 82 let a také odvádí duchy.

Přednáška v Olomouci z 6.dubna 2014, přednáška na téma O duchovních příčinách nemocí, přišlo hodně posluchačů, nejmladší Lucinka a maminkou Alenou a dokonce jejich pejsek, který byl naprosto vzorný a schovaný v tašce.

Astrovíkend Brno 9.2.2014 Přednáška na téma O duchovních příčinách nemocí měla velký úspěch, opět bylo plno a zájem i o moji novou knížku.

Přednáška na Astrovíkendu v Brně 13.10.2013 "O duši člověka". Přišlo hodně zájemců, byl obrovský zájem o novou knížku i nové pentagramy.

Křest mé druhé knížky Ze života šamanky proběhl v sobotu 14. září 2013 v důstojném prostředí Městské knihovny v Třebíči. Knihu pokřtil nakladatel Šimon Ryšavý z Brna. Proběhlo autorské čtení a také autogramiáda.

Mladá Boleslav 22.6. 2013 - i ve velkém vedru přišli zájemci o mou přednášku, nejmladší byla Karolínka z Prahy, která sama chtěla zkusit i meditaci na očištění čaker.

Přednáška v Litomyšli - účast na astrovíkendu byla celkově velmi slabá. Někteří lektoři neměli ani jednoho posluchače. U mne to bylo opět nejlepší.

Olomouc - přednáška, účast byla opět hojná. Proběhla i meditace na očistu a harmonizaci čaker.

Astrovíkend v Brně 10. 2. - přednáška a očistná meditace na očistu čaker i nastavení na vyšší vibrace měla hojnou účast. i

Setkání absolventů a příznivců magie 17.11.2012. Setkání se vydařilo. Bylo představeno skriptum s novými metodami magie. Za tři roky, kdy pořádám kurzy magie mám 322 absolventů. Tato oslava s přednáškou a společnou meditací byla právě k tomuto výročí.

Na setkání absolventů a příznivců magie dne 17.11.2011 byly vyhodnoceny nejlepší absolventky: Markéta Dobešová, Eva Ježková, Máša Pauková.

Astrovíkend v Brně. Na mé přednášce bylo opět plno. Vyfotili jsme i nejmladší posluchačku.

Přednáška v Olomouci s účastí 70 lidí, což představovalo nejvyšší návštěvnost na astrovíkendu, měla velký úspěch.Na budovu Fontány jsem dala světelnou kouli s pozitivní energií. O přednášku peruánského šamana Jiuana Carlose byl překvapivě menší zájem.

Moje babička Anežka, která mě k duchovním věcem přivedla. Letos oslavila své 90. narozeniny.

Záznamy: 1 - 1 ze 1

Křest mé knihy BOJ S DÉMONY aneb učebnice magie. Nakladatel pan Šimon Ryšavý mi knihu sám osobně pokřtil.

Záznamy: 1 - 10 ze 14
1 | 2 >>

Autogramiáda a prodej mé knížky.

I zvířátka mají ráda meditaci aneb pejsci Bingo a Peginka na našich kurzech... Více se dočtete v rubrice Kuriozity z kurzů.

Astrovíkend v Brně 12. 2. 2012 - přednáška O technikách magie. Přednáška měla velký úspěch, sál byl zaplněn do posledního místa.

Moje přednáška v Litomyšli. Oslavila jsem tam i své narozeniny. 31.3.2012

Diskusní téma: Fotogalerie

Poděkování

Datum: 01.01.2015 | Vložil: Dana Brtníková

Chtěla bych zde paní Renatě moc a moc poděkovat za její práci a ochotu. Vždy mi bez problémů pomohla,ale hlavně mi ukázala směr ,jakým se mám v tomto životě dále ubírat. Žije se mi od seznámení s Vámi daleko lépe a jsem ráda, že jste a můžete takto pomáhat druhým. Nedá se to ani slovy vyjádřit........Děkuji

xtrujndydym@gmail.com

Datum: 13.12.2014 | Vložil: Nike Free 3.0

nrqzziieb@gmail.com

Datum: 04.12.2014 | Vložil: Nike Free Run 3.0 V6

velký obdiv a poděkování

Datum: 26.09.2014 | Vložil: Edeltraud

Milá Renatko,moc vám děkuji za vaši pomoc a jsem ráda,že jsem vás poznala.Jste skvělá a máte můj obdiv.Přeji hodně štěstí. E.K.

Jak odblokovat páteř

Datum: 13.03.2014 | Vložil: Vlaďka

Dobrý den,

ráda bych se zeptala , zda máte nějakou meditaci nebo věty na povolení krční a hrudní páteře. Děkuji moc

Vlaďka

Díky a obdiv

Datum: 26.06.2013 | Vložil: Mirka

Chci tímto moc poděkovat paní Šťastné za její vstřícnost,
ochotu pomoci a hlavně za její velké umění šamanky, které
je opravdu fantastické a mnoho dokáže.
Moc si jí vážím a přeji jen vše dobré.

hladám duchovnu pomoc

Datum: 25.02.2012 | Vložil: IVETA Z košíc

pani Renatka chcela by som si objednat vašu knihu boj z demony,myslim si že by mi pomohla,prajem vám všetko dobré

Díky

Datum: 17.01.2012 | Vložil: Andrea

Milá paní Renátko,
mnohokrát Vám děkuji za pomoc. Víte mám kolem sebe spousty takzvaných čarodějek, ale Vy jste mne překvapila.Ten večer kdy jste mi pomáhala se mi tak strašně motala hlava a myslela jsem si že bez důvodu a následně potom jsem cítila strašlivý tlak na prsou
jako by to vycházelo zevnitř myslela jsem že budu mít nemocné srdce půjdu k lékařce. Ráno jsem se ale probudila jako jiný člověk. Veškerá tíha i smutek ze mne spadl a nedokázala jsem si to vysvětlit až mi přišel níže
přeposlaný e-mail od sestry. Dala jsem si to vše dohromady. Velice si vážím Vaší pomoci a obdivuji zároveň....

Re: Díky

Datum: 22.04.2015 | Vložil: zdenka

Andreo mela jsem uplně ten samý připad ...a to mam po rakovině prsu ,,,Zdenka jh@seznam.cz včera večer mi volala pani Renata a do rana mi bylo ok

Velký dík

Datum: 10.01.2012 | Vložil: Renata N.

Renatko, i mně se život díky setkání s Tebou proměnil, od té doby nabral nový, veselejší směr. Děkuji za vše.

<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek