Paní Naďa z Olomouce: Chci Vám poděkovat za podporu a pomoc při reprezentování zn. MORA ve Slovinsku. Vaše energetická podpora a harmonizace družstva nám moc pomohla.Výhry ve volejbale a 1 místo dosáhla MORA poprvé za 12 let co na Gorenjádu jezdíme.

Olomouc - Kočičí kavárna 14.4.2018 - Velké poděkování Kočičí kavárně v Olomouci na Vídeňské 20 za poskytnutí prostorů pro konání přednášky 14.4.2018

Přenáška na astrovíkendu v Brně 17. února 2018 O kočkách, kde jsem dostala jako dárek plyšovou kočku.

Přednáška o astrologii ve Studené u J. Hradce 9. února 2018 měla hojnou účast.

Na zámku v Žirovnici 3.června 2017

Křest knížky Já,Plejáďanka - Motel Jestřábec, Velké Meziříčí 6.5.2017

Košice 21. a 22. května 2016 - Přednáška a kurz magie

PŘEDNÁŠKA V BRNĚ 24.4.2016 na téma Astrologie a reinkarnace. Přišla opět moje stálá příznivkyně Laura, která byla nejmladší posluchačkou. Představila jsem nový esoterický časopis Šaman, kam budu pravidelně přispívat.

Z přednášky v Počátkách 4. února 2016 O astrologii a o jednotlivých znameních.

Přednáška v Brně 24.ledna 2016 měla opět velký úspěch. Téma bylo O technikách magie, jak se bránit proti zlu. Přijela i moje stálá posluchačka mých přednášek paní Olga z Vyškova. Nevynechá žádnou moji přednášku.

Přednáška O duši člověka, v rámci cyklu přednášek a naučných pořadů cesty za poznáním v kulturním zařízení ve městě Počátky 5.listopadu 2015 Velký zájem o léčivé a ochranné pentagramy.

O přednášku O duši člověka na astrovíkendu v Brně 18.10.2015 byl opět velký zájem. Přijela paní Olga z Vyškova, která je moji stálou příznivkyní. Nejmladší posluchačku Lauru přednáška také bavila a podepsala jsem jí svoji novou knížku.

Foto z přednášky v Olomouci - astrovíkend 11.října 2015 - O duši člověka, představení nové knížky Markýza duchů. Účast byla opět hojná.

Přednáška v Počátkách u Žirovnice 4.září 2015, na téma duchovní příčiny nemocí, účast byla hojná a byl zájem o mé knížky i léčivé pentagramy.

Foto ze křtu knížky Markýza duchů 15.5.2015.

První třebíčský astrovíkend 30.-31.5.2015 Měla jsem tu dvě přednášky, výklad karet, prodej knížek. Výborná byla přednáška paní Skálové, která je známá z televize. Má všechny mé knížky. Škoda, že byl malý zájem o tento astrovíkend.

Přednáška v Olomouci 12.dubna 2015 O minulých životech a karmické zátěži i její nápravě přilákala opět spoustu zájemců.

Akce Astrovíkend Litomyšl přednáška O duši člověka, astrálních bytostech, odvádění duchů, ochrana proti zlu 29.3.2015. Prostor byl dán i lidem z publika, kteří se podělili se zážitky s odváděním a setkáním se s duchy.

Přednáška na astro víkendu v Brně 24.ledna2015 na téma Minulé životy, karmická zátěž, léčebné techniky magie. Zájem byl opět velký, lidé si mohli koupit knihy i léčivé pentagramy.Probíhaly také výklady karet.

O přednášku v Žirovnici 26. 11.2014 byl velký zájem. Přednáška byla na téma - léčebné techniky magie, jak se bránit proti zlu, ale také výhled do roku 2015 pro jednotlivé znamení zvěrokruhu. Vstupenky byly slosovatelné a výherce obdržel moje knížky.

Astrovíkend v Brně 18.10.2014, konzultace u stolečku, výklad karet, prodej pentagramů s absolventkou Janou, která pracuje s kyvadlem a dělá meditace.

Přednáška v Olomouci na astrovíkendu 12.10.2014, O duši člověka, astrálních projevech a odvádění duší, velmi hojná účast, velký zájem o knížky i pentagramy.

Přednáška na Astrovíkendu v Litomyšli. Moji přednášku O duchovních příčinách nemocí navštívila i místní čarodějka paní Boženka, je jí 82 let a také odvádí duchy.

Přednáška v Olomouci z 6.dubna 2014, přednáška na téma O duchovních příčinách nemocí, přišlo hodně posluchačů, nejmladší Lucinka a maminkou Alenou a dokonce jejich pejsek, který byl naprosto vzorný a schovaný v tašce.

Astrovíkend Brno 9.2.2014 Přednáška na téma O duchovních příčinách nemocí měla velký úspěch, opět bylo plno a zájem i o moji novou knížku.

Přednáška na Astrovíkendu v Brně 13.10.2013 "O duši člověka". Přišlo hodně zájemců, byl obrovský zájem o novou knížku i nové pentagramy.

Křest mé druhé knížky Ze života šamanky proběhl v sobotu 14. září 2013 v důstojném prostředí Městské knihovny v Třebíči. Knihu pokřtil nakladatel Šimon Ryšavý z Brna. Proběhlo autorské čtení a také autogramiáda.

Mladá Boleslav 22.6. 2013 - i ve velkém vedru přišli zájemci o mou přednášku, nejmladší byla Karolínka z Prahy, která sama chtěla zkusit i meditaci na očištění čaker.

Přednáška v Litomyšli - účast na astrovíkendu byla celkově velmi slabá. Někteří lektoři neměli ani jednoho posluchače. U mne to bylo opět nejlepší.

Olomouc - přednáška, účast byla opět hojná. Proběhla i meditace na očistu a harmonizaci čaker.

Astrovíkend v Brně 10. 2. - přednáška a očistná meditace na očistu čaker i nastavení na vyšší vibrace měla hojnou účast. i

Setkání absolventů a příznivců magie 17.11.2012. Setkání se vydařilo. Bylo představeno skriptum s novými metodami magie. Za tři roky, kdy pořádám kurzy magie mám 322 absolventů. Tato oslava s přednáškou a společnou meditací byla právě k tomuto výročí.

Na setkání absolventů a příznivců magie dne 17.11.2011 byly vyhodnoceny nejlepší absolventky: Markéta Dobešová, Eva Ježková, Máša Pauková.

Astrovíkend v Brně. Na mé přednášce bylo opět plno. Vyfotili jsme i nejmladší posluchačku.

Přednáška v Olomouci s účastí 70 lidí, což představovalo nejvyšší návštěvnost na astrovíkendu, měla velký úspěch.Na budovu Fontány jsem dala světelnou kouli s pozitivní energií. O přednášku peruánského šamana Jiuana Carlose byl překvapivě menší zájem.

Moje babička Anežka, která mě k duchovním věcem přivedla. Letos oslavila své 90. narozeniny.

Záznamy: 1 - 1 ze 1

Křest mé knihy BOJ S DÉMONY aneb učebnice magie. Nakladatel pan Šimon Ryšavý mi knihu sám osobně pokřtil.

Záznamy: 1 - 10 ze 14
1 | 2 >>

Autogramiáda a prodej mé knížky.

I zvířátka mají ráda meditaci aneb pejsci Bingo a Peginka na našich kurzech... Více se dočtete v rubrice Kuriozity z kurzů.

Astrovíkend v Brně 12. 2. 2012 - přednáška O technikách magie. Přednáška měla velký úspěch, sál byl zaplněn do posledního místa.

Moje přednáška v Litomyšli. Oslavila jsem tam i své narozeniny. 31.3.2012

Diskusní téma: Fotogalerie

Děkuji za to že jste

Datum: 29.12.2011 | Vložil: Hanka

I když slovo díky je v mém případě málo. Oslovila jsem Vás poprvé někdy před 14-ti dny, a Vy jste mi okamžitě podala pomocnou ruku. Z několikaleré absolutní beznaděje se najednou jako zázrak rýsuje nový život. Pro mě i pro syna, a možná i pro několik dalších lidiček, kteří se objevili v mém životním příběhu.
Taky díky moc za Vaši knihu. Je to úžasná učebnice s naprosto jednoduchým návodem, jak energeticky ochránit sebe a nejbližší. Preventivní ochranu by měl mít každý, za tu chvilku, co Vás znám, jsem pochopila, že je to v dnešní době nutnost.
Cítím, že s Vaší pomocí a díky Vám,mi s rokem 2011 končí i peklo ve kterém jsem několik let žila, a proto mi může v příštím roce začít nový život.
Cítím k Vám obrovskou úctu a vděčnost.
Mějte se moc krásně a sluníčkově a moc se těším až Vás poznám osobně. :-))

Re: Děkuji za to že jste

Datum: 30.12.2011 | Vložil: Hanka

Snad jsem ještě zapomněla napsat, že jste letos mým nejkrásnějším vánočním dárkem.
Zázraky se dějí nejen o vánocích... ale mě se díky Vám udál zázrak právě v čase vánočním. Děkuji, za to že jste se objevila v mém životě. Děkuji, za to že jste.

Poděkování a vzkaz pro ostatní

Datum: 22.12.2011 | Vložil: absolventka Eva

Reni, chci Ti touto cestou poděkovat, co všechno jsi pro mě a mé blízké udělala. Ukázalas mi cestu, kterou se může člověk dát. Díky Tobě se snažím na sobě dál pracovat a je fakt, že od té doby, co jsem Tě poznala a začala k Tobě chodit na kurzy, se mi žije lépe a lépe. Ráda bych vzkázala ostatním, že nikdy není pozdě začít na sobě pracovat a že záleží na každičkém z nás, jak kavlitní život prožijeme. A tohle je, Reni, Tvoje zásluha, že nás učíš, jak vyzrát nad "démony", jak se před nimi chránit, jak pomáhat sobě i druhým, jak se stát lepšími. Ještě jednou děkuji. Eva

podekovani

Datum: 13.12.2011 | Vložil: marie

Pani Renatko opět Vám dekuji za milou debatu po telefonu prinaší mne to velkou radost a povzbuzení jsem ráda že jsem Vás poznala děkuji

poklona

Datum: 10.12.2011 | Vložil: Evča H.

Paní Šťastná je moc moc hodná, ochotná a vstřícná. Jde poznat že její aktivita není nucená,ale opravdu chce pomáhat, a to také dělá. Přeji, ať jste úspěšná v tom, co děláte a hlavně ať Vás to baví :)

Gratulace

Datum: 07.12.2011 | Vložil: Eva

Renatko moc a moc od srdce gratuluji,jsem moc rfáda ,že jste tak úspěšná léčitelka i poradkyně pro lidičky,kteří to hodně moc potřebuji.Děkuje ještě jednou Eva Hubená

Gratulace!

Datum: 30.11.2011 | Vložil: Bára ze Znojma

Paní Renato, moc chválím Vaše nové stránky. Je to zajímavé počteníčko:) Přeji Vám úspěchy jak v profesním tak v osobním životě. Je obdivuhodné jak se snažíte pomáhat lidem kolem sebe, jste výjimečná bytost! Díky za to, že jste.

Renatko, jen tak dááál !!!

Datum: 21.11.2011 | Vložil: Naďa z Frýdku

Ahoj Renatko,použiji Tvá slova:
Stránky jsou úžasný,jsi moc šikovná, to Tě chválím,chválím a chválím a dávám samý jedničky s hvězdičkou podtržený, jináč to prostě nejde.
A teď vážně mám radost a těším se s Tebou ze všech Tvých úspěchů, také gratuluji k oficiálnímu přijetí do rodiny "spisovatelů" a zároveň jsem hrdá, že znám tak báječného človíčka, jakým jsi. Posílám pohlazení pro Tvou dušičku na mírumilovné vlnce LÁSKY.....
Tvá absolventka Naďa
P.S. Neboj, nespím,jen chvíli mlčím, ale bdím.....

DĚKUJI

Datum: 21.11.2011 | Vložil: Věra R.

Milá Renato, jsem upřímně šťastná za to, že Tě mám za kamarádku. Jsi nadějná a úspěšná léčitelka lidských duší. Tvé nově vzniklé webové stránky hodnotím jako velmi povedené a na vysoké úrovni. Přeji Ti hodně síly a energie do budoucna. Moc Ti fandím!!!

GRATULUJI

Datum: 18.11.2011 | Vložil: marie

VAZENA PANI STASTNA DEKUJI VAM ZA VASI POMOC A ZA TO ZE I NYNI NA MNE MYSLITE OBCASNYM ZAVOLANIM DEKUJI

<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek