Karmická zátěž křestního jména

17.11.2016 12:32

Přednáška

 

Karmická zátěž křestního jména a znamení ve zvěrokruhu

 

Reinkarnace – převtělování nebo znovu vtělení duše do jiného těla.

Reinkarnaci řídí a rozhoduje o ní tzv. Vyšší řád. Posuzuje lidské skutky a z nich vyvozuje důsledky. Nerozlišuje, zda to bylo úmyslně či neúmyslně

 

Karma je čin, konání, to co člověk učiní, to se mu vrátí, jde o životní úděl nebo úkol. Jde o zákon příčiny a následku. Většinou je to o tom, aby člověk něco napravil a něco pochopil.

 

Karmická zátěž – tzv. hříchy, jde o provinění vůči sobě a druhým v minulosti. Může se jednat o jednorázovou záležitost, ale také o stále se opakující chyby.

Je těžké poznat, kdy člověk koná dobro a kdy si ubližuje. Není dobré se příliš angažovat tam, kde by si to měl člověk projít sám a něco pochopit. Tím jedinec automaticky přebírá karmu toho druhého, když mu příliš pomáhá a ulehčuje mu jeho osud. 

Karmu si lze odčinit tím, že člověk pochopí, kde dělá chybu, napraví ji a neopakuje chyby z minulosti, neubližuje, koná dobro, pomáhá druhým, duchovně se vzdělává, má pokoru. 

 

Karmická zátěž křestního jména

Nejtěžší karmické zatížení přináší vibrace čísla 29, 7 a 40.

Jména s 29  - Adrian, Augustýn, Darina, Felix, Hubert, Irena, Izabela, Květoslava, Libor, Marian, Marina, Marian, Radoslav, Svatopluk,Vojtěch, Vlastislav, Zdeněk, Zbyněk.

Jména se 7 – Andrea, Andrej, Benedikt, Blažena, Bohuslava, Boleslav, Bruno, Dita, Dalibor, Erik, Filip, Horymír, Ignác, Ingrid, Jan, Jiřina, Josefína, Kateřina, Klára, Kvído, Lenka, Leopold, Liběna, Ludvík, Marcel, Michaela, Miluše, Pavla, Richard, Roman, Silvestr, Šimon,Václav, Vendula, Vincent, Vilém, Vladimír, Vratislav, Zdeňka, Zbyšek.

Jména se 40  - Bedřich, Bronislav, Dominika, František, Theodor,Vavřinec, Vendelín.

 

Karmická jména přináší blokace a zpomalení, problémy, velké potíže, vnitřní rozporuplnost, neklid, citové problémy, nesnadné prosazení se. Záleží také na příjmení a na datu narození.  

 

Karmický úkol pro znamení ve Zvěrokruhu

 

Vodní znamení Rak, Štír, Ryby – emocionální karma. Nepodařilo se ovládnout emoce, naučit se ovládnout své city, ukáznit je, osvobodit se od závislostí, dát své city do služby pravé lásky.

 

Ohnivá znamení – Beran, Lev, Střelec – karma vývoje osobnosti, individuality. Uvolnění sebe, správně využít své vůdčí schopnosti a naučit se vést správně dialog, otevření se vůči druhým.

 

Vzdušná znamení – Blíženci, Váhy, Vodnář – karma připoutání se k nesprávným představám, základní problém je hrdost, v minulosti se dostatečně neangažovali, báli se ztratit část své suverenity.

 

Zemská znamení – Býk, Panna, Kozoroh – karma majetku, peněz, hmoty, vlastnictví. Naučit se stát oběma nohama na Zemi, budovat, zajišťovat hmotně, ale nezapomínat na duchovní složku.

www.samankarenata.cz