Paní Naďa z Olomouce: Chci Vám poděkovat za podporu a pomoc při reprezentování zn. MORA ve Slovinsku. Vaše energetická podpora a harmonizace družstva nám moc pomohla.Výhry ve volejbale a 1 místo dosáhla MORA poprvé za 12 let co na Gorenjádu jezdíme.

Olomouc - Kočičí kavárna 14.4.2018 - Velké poděkování Kočičí kavárně v Olomouci na Vídeňské 20 za poskytnutí prostorů pro konání přednášky 14.4.2018

Přenáška na astrovíkendu v Brně 17. února 2018 O kočkách, kde jsem dostala jako dárek plyšovou kočku.

Přednáška o astrologii ve Studené u J. Hradce 9. února 2018 měla hojnou účast.

Na zámku v Žirovnici 3.června 2017

Křest knížky Já,Plejáďanka - Motel Jestřábec, Velké Meziříčí 6.5.2017

Košice 21. a 22. května 2016 - Přednáška a kurz magie

PŘEDNÁŠKA V BRNĚ 24.4.2016 na téma Astrologie a reinkarnace. Přišla opět moje stálá příznivkyně Laura, která byla nejmladší posluchačkou. Představila jsem nový esoterický časopis Šaman, kam budu pravidelně přispívat.

Z přednášky v Počátkách 4. února 2016 O astrologii a o jednotlivých znameních.

Přednáška v Brně 24.ledna 2016 měla opět velký úspěch. Téma bylo O technikách magie, jak se bránit proti zlu. Přijela i moje stálá posluchačka mých přednášek paní Olga z Vyškova. Nevynechá žádnou moji přednášku.

Přednáška O duši člověka, v rámci cyklu přednášek a naučných pořadů cesty za poznáním v kulturním zařízení ve městě Počátky 5.listopadu 2015 Velký zájem o léčivé a ochranné pentagramy.

O přednášku O duši člověka na astrovíkendu v Brně 18.10.2015 byl opět velký zájem. Přijela paní Olga z Vyškova, která je moji stálou příznivkyní. Nejmladší posluchačku Lauru přednáška také bavila a podepsala jsem jí svoji novou knížku.

Foto z přednášky v Olomouci - astrovíkend 11.října 2015 - O duši člověka, představení nové knížky Markýza duchů. Účast byla opět hojná.

Přednáška v Počátkách u Žirovnice 4.září 2015, na téma duchovní příčiny nemocí, účast byla hojná a byl zájem o mé knížky i léčivé pentagramy.

Foto ze křtu knížky Markýza duchů 15.5.2015.

První třebíčský astrovíkend 30.-31.5.2015 Měla jsem tu dvě přednášky, výklad karet, prodej knížek. Výborná byla přednáška paní Skálové, která je známá z televize. Má všechny mé knížky. Škoda, že byl malý zájem o tento astrovíkend.

Přednáška v Olomouci 12.dubna 2015 O minulých životech a karmické zátěži i její nápravě přilákala opět spoustu zájemců.

Akce Astrovíkend Litomyšl přednáška O duši člověka, astrálních bytostech, odvádění duchů, ochrana proti zlu 29.3.2015. Prostor byl dán i lidem z publika, kteří se podělili se zážitky s odváděním a setkáním se s duchy.

Přednáška na astro víkendu v Brně 24.ledna2015 na téma Minulé životy, karmická zátěž, léčebné techniky magie. Zájem byl opět velký, lidé si mohli koupit knihy i léčivé pentagramy.Probíhaly také výklady karet.

O přednášku v Žirovnici 26. 11.2014 byl velký zájem. Přednáška byla na téma - léčebné techniky magie, jak se bránit proti zlu, ale také výhled do roku 2015 pro jednotlivé znamení zvěrokruhu. Vstupenky byly slosovatelné a výherce obdržel moje knížky.

Astrovíkend v Brně 18.10.2014, konzultace u stolečku, výklad karet, prodej pentagramů s absolventkou Janou, která pracuje s kyvadlem a dělá meditace.

Přednáška v Olomouci na astrovíkendu 12.10.2014, O duši člověka, astrálních projevech a odvádění duší, velmi hojná účast, velký zájem o knížky i pentagramy.

Přednáška na Astrovíkendu v Litomyšli. Moji přednášku O duchovních příčinách nemocí navštívila i místní čarodějka paní Boženka, je jí 82 let a také odvádí duchy.

Přednáška v Olomouci z 6.dubna 2014, přednáška na téma O duchovních příčinách nemocí, přišlo hodně posluchačů, nejmladší Lucinka a maminkou Alenou a dokonce jejich pejsek, který byl naprosto vzorný a schovaný v tašce.

Astrovíkend Brno 9.2.2014 Přednáška na téma O duchovních příčinách nemocí měla velký úspěch, opět bylo plno a zájem i o moji novou knížku.

Přednáška na Astrovíkendu v Brně 13.10.2013 "O duši člověka". Přišlo hodně zájemců, byl obrovský zájem o novou knížku i nové pentagramy.

Křest mé druhé knížky Ze života šamanky proběhl v sobotu 14. září 2013 v důstojném prostředí Městské knihovny v Třebíči. Knihu pokřtil nakladatel Šimon Ryšavý z Brna. Proběhlo autorské čtení a také autogramiáda.

Mladá Boleslav 22.6. 2013 - i ve velkém vedru přišli zájemci o mou přednášku, nejmladší byla Karolínka z Prahy, která sama chtěla zkusit i meditaci na očištění čaker.

Přednáška v Litomyšli - účast na astrovíkendu byla celkově velmi slabá. Někteří lektoři neměli ani jednoho posluchače. U mne to bylo opět nejlepší.

Olomouc - přednáška, účast byla opět hojná. Proběhla i meditace na očistu a harmonizaci čaker.

Astrovíkend v Brně 10. 2. - přednáška a očistná meditace na očistu čaker i nastavení na vyšší vibrace měla hojnou účast. i

Setkání absolventů a příznivců magie 17.11.2012. Setkání se vydařilo. Bylo představeno skriptum s novými metodami magie. Za tři roky, kdy pořádám kurzy magie mám 322 absolventů. Tato oslava s přednáškou a společnou meditací byla právě k tomuto výročí.

Na setkání absolventů a příznivců magie dne 17.11.2011 byly vyhodnoceny nejlepší absolventky: Markéta Dobešová, Eva Ježková, Máša Pauková.

Astrovíkend v Brně. Na mé přednášce bylo opět plno. Vyfotili jsme i nejmladší posluchačku.

Přednáška v Olomouci s účastí 70 lidí, což představovalo nejvyšší návštěvnost na astrovíkendu, měla velký úspěch.Na budovu Fontány jsem dala světelnou kouli s pozitivní energií. O přednášku peruánského šamana Jiuana Carlose byl překvapivě menší zájem.

Moje babička Anežka, která mě k duchovním věcem přivedla. Letos oslavila své 90. narozeniny.

Záznamy: 1 - 1 ze 1

Křest mé knihy BOJ S DÉMONY aneb učebnice magie. Nakladatel pan Šimon Ryšavý mi knihu sám osobně pokřtil.

Záznamy: 1 - 10 ze 14
1 | 2 >>

Autogramiáda a prodej mé knížky.

I zvířátka mají ráda meditaci aneb pejsci Bingo a Peginka na našich kurzech... Více se dočtete v rubrice Kuriozity z kurzů.

Astrovíkend v Brně 12. 2. 2012 - přednáška O technikách magie. Přednáška měla velký úspěch, sál byl zaplněn do posledního místa.

Moje přednáška v Litomyšli. Oslavila jsem tam i své narozeniny. 31.3.2012

Diskusní téma: Fotogalerie

S čerty nejsou žerty

Datum: 19.08.2019 | Vložil: Martin Kabát

POZOR, POZOR!!!! Tímto příspěvkem bych chtěl všechny varovat před pí. Renatou a jejími praktikami a nechutným chováním v okolí jejího bydliště. Je to psychicky narušená žena, která svému blízkému okolí znepříjemňuje život na sídlišti. Nehledě na to, že při konverzaci s lidmi, kteří ji jednou a naposledy navštívili se ukazálo, že je to jen šarlatánka, která z lidí vytahuje jen peníze a osobní problémy lidí, které potom ventiluje ve svém okolí a v blízkém pohostinství, které pravidelně navštěvuje!!!!!

Nesmysly

Datum: 18.07.2018 | Vložil: Ev

Verim tomu ze pani Renata je v dusi spokojeny clovek ale trosku to uz prehani. Vsichni tady ty rádoby léčitelé začínají dobrou vůli a pak zjistí, ze to je fakt dobrej byznys. Renata si jednak vymýšlí a vrcholem je její ceník a upozornění že kdo bude chtit byt odbaven o vikendu, zaplatí dvojnasobek. Tohle nemá s potrebou pomahat nic spolecneho. Renata navíc plácá nesmysly. Ponori se do meditace a tam vsechny zachrání.

Poděkování

Datum: 26.07.2017 | Vložil: Jindřiška

Paní Renata je milá a obdivuhodná žena, která nikdy neodmítne pomoc. Vděčím jí za mnohé...
Děkuji!

poděkování

Datum: 05.06.2017 | Vložil: Marie

Velké díky paní Renatce Stastné jsem našla zase pevnou půdu pod nohama.¨Nesetkala jsem se s ní osobně,ale i přes její stránky mi předala spoustu energie,rad a sílu jak naložit dál se svým životem.Touto cestou bych chtěla vs
šem lidem,kteří mají nějaký problém,aby opravdu požádali velkou šamanku o pomoc.Nelze vše vyjádřit slovy sami poznáte až paní Renatce otevřete svá srdce a podělíte se s ní o vaše bolístky.S úctou a láskou Marie.

PODAKOVANIE

Datum: 06.02.2017 | Vložil: Petra

Pani Renatka,tiez vas nepoznam osobne ale velmi si cenim ze mi vzdy pomozete a poradite naozaj klobuk dole pred vami nech sa vam vzdy dari...

Ztracená kočička

Datum: 21.02.2016 | Vložil: Milena

Paní Šťastná - kočička se našla po dlouhých dnech ( pro čtenáře -ztratila se ve městě , které neznala , byla na víkend na hlídání, žijící v bytě ).S Vaší pomocí , tak , jak jste popsala, Vaši vizi, že vidíte šedý dům s třemi okny,starého osamoceného pána, co krmí kočičky ? Tak to se neskutečně vyplnilo .Jezdili jsme ,kočičku jsme hledali a rozváželi letáky " Hledá se ". Najednou, na konci města, jsme ji u domu , co jste popsala viděli. Kočička utíkala do zahrady a zmizela ve dvorku domu , ve kterém opravdu bydlel starý pán .Pomáhal nám , ale říkal , že kočičky má , ale tu naši neviděl, ale my ano .
My jsme kočičku prosili ať se vrátí domů a ona dnes přišla. Kočička se našla . Ještě jednou děkujeme , jste úžasná šamanka . Děkujeme , že jste nám dávala dlouhodobou naději a vedla naše kroky po celou dobu , děkujeme hodným duchům za ochranu všech duší a jejich pomoc. Je to láska ........... co nás vede správným směrem ......... Jupíííííí. Krásné šťastné dny Vašeho Šťastného příjmení , to ze srdce přejí M.Ž .

poděkování

Datum: 02.10.2015 | Vložil: alenasih@post.cz

Paní Renatko,i když vás neznám osobně jen chviličku po telefonu a dále z sms a emailů,děkuji vám za vaši pomoc a věřím ,že se vše projeví kladně a léčba konečně zabere,že vše nakonec dopadne dobře.Víru mám a změnit svůj postoj také a to je hlavní.Děkuji a doufám ,že i nadále mě prosím budete pomáhat.Necht 'i vám je vše příznivě nakloněno

Díky a obdiv

Datum: 29.08.2015 | Vložil: Jana

Chci tímto Renatce moc poděkovat za její obětavost, vstřícnost a pomoc. Její umění šamanky je opravdu velkolepé a moc si ji vážím za vše, co pro mě a mé blízké udělala a stále dělá. Mám tu čest se s ní stýkat osobně a v její náročné práci ji přeji hodně zdraví, sil a vše dobré.

Podekovani

Datum: 11.07.2015 | Vložil: Martina

Pani Renatka je obdivuhodna,pokazde pomohla a nasla si na mne cas.Dekuji za to a za to ze JE...a ze jsem se s ni mohla podelit o sve zivotni zazitky a pomohla mi na me ceste.Mam vsechny jeji knizky, ta posledni se mnou poputuje na Hawaii a zprijemni mi pobyt.Kdybych nebyla daleko,moc rada bych se s ni poznala osobne a zucastnila se prednasek.Dekuji moc a od srdce preji mnoho stesti a sil do dalsi nelehke prace a poslani.
Martina

Rozšíření obzorů

Datum: 10.07.2015 | Vložil: Petr- účastník kurzu magie

Díky absolvování kurzu magie u paní Šťastné jsem si uvědomil jak je její práce nesmírně zajímavá, pestrá, ale i nesmírně namáhavá a vyčerpávající. Netušil jsem, že koncentrace v alfa hladině může být i tak těžkou prací. Tímto bych chtěl paní Šťastné vzdát hold a obdiv. Paní Šťastná ve své obětavosti pracuje sedm dní v týdnu, neustále bez odpočinku. Dej Bůh aby se našel nějaký pomocník, aby tato velmi laskavá a obětavá paní si mohla občas i odpočinout mohla pomáhat potřebným lidem ještě spoustu dalších let.

1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek