Paní Naďa z Olomouce: Chci Vám poděkovat za podporu a pomoc při reprezentování zn. MORA ve Slovinsku. Vaše energetická podpora a harmonizace družstva nám moc pomohla.Výhry ve volejbale a 1 místo dosáhla MORA poprvé za 12 let co na Gorenjádu jezdíme.

Olomouc - Kočičí kavárna 14.4.2018 - Velké poděkování Kočičí kavárně v Olomouci na Vídeňské 20 za poskytnutí prostorů pro konání přednášky 14.4.2018

Přenáška na astrovíkendu v Brně 17. února 2018 O kočkách, kde jsem dostala jako dárek plyšovou kočku.

Přednáška o astrologii ve Studené u J. Hradce 9. února 2018 měla hojnou účast.

Na zámku v Žirovnici 3.června 2017

Křest knížky Já,Plejáďanka - Motel Jestřábec, Velké Meziříčí 6.5.2017

Košice 21. a 22. května 2016 - Přednáška a kurz magie

PŘEDNÁŠKA V BRNĚ 24.4.2016 na téma Astrologie a reinkarnace. Přišla opět moje stálá příznivkyně Laura, která byla nejmladší posluchačkou. Představila jsem nový esoterický časopis Šaman, kam budu pravidelně přispívat.

Z přednášky v Počátkách 4. února 2016 O astrologii a o jednotlivých znameních.

Přednáška v Brně 24.ledna 2016 měla opět velký úspěch. Téma bylo O technikách magie, jak se bránit proti zlu. Přijela i moje stálá posluchačka mých přednášek paní Olga z Vyškova. Nevynechá žádnou moji přednášku.

Přednáška O duši člověka, v rámci cyklu přednášek a naučných pořadů cesty za poznáním v kulturním zařízení ve městě Počátky 5.listopadu 2015 Velký zájem o léčivé a ochranné pentagramy.

O přednášku O duši člověka na astrovíkendu v Brně 18.10.2015 byl opět velký zájem. Přijela paní Olga z Vyškova, která je moji stálou příznivkyní. Nejmladší posluchačku Lauru přednáška také bavila a podepsala jsem jí svoji novou knížku.

Foto z přednášky v Olomouci - astrovíkend 11.října 2015 - O duši člověka, představení nové knížky Markýza duchů. Účast byla opět hojná.

Přednáška v Počátkách u Žirovnice 4.září 2015, na téma duchovní příčiny nemocí, účast byla hojná a byl zájem o mé knížky i léčivé pentagramy.

Foto ze křtu knížky Markýza duchů 15.5.2015.

První třebíčský astrovíkend 30.-31.5.2015 Měla jsem tu dvě přednášky, výklad karet, prodej knížek. Výborná byla přednáška paní Skálové, která je známá z televize. Má všechny mé knížky. Škoda, že byl malý zájem o tento astrovíkend.

Přednáška v Olomouci 12.dubna 2015 O minulých životech a karmické zátěži i její nápravě přilákala opět spoustu zájemců.

Akce Astrovíkend Litomyšl přednáška O duši člověka, astrálních bytostech, odvádění duchů, ochrana proti zlu 29.3.2015. Prostor byl dán i lidem z publika, kteří se podělili se zážitky s odváděním a setkáním se s duchy.

Přednáška na astro víkendu v Brně 24.ledna2015 na téma Minulé životy, karmická zátěž, léčebné techniky magie. Zájem byl opět velký, lidé si mohli koupit knihy i léčivé pentagramy.Probíhaly také výklady karet.

O přednášku v Žirovnici 26. 11.2014 byl velký zájem. Přednáška byla na téma - léčebné techniky magie, jak se bránit proti zlu, ale také výhled do roku 2015 pro jednotlivé znamení zvěrokruhu. Vstupenky byly slosovatelné a výherce obdržel moje knížky.

Astrovíkend v Brně 18.10.2014, konzultace u stolečku, výklad karet, prodej pentagramů s absolventkou Janou, která pracuje s kyvadlem a dělá meditace.

Přednáška v Olomouci na astrovíkendu 12.10.2014, O duši člověka, astrálních projevech a odvádění duší, velmi hojná účast, velký zájem o knížky i pentagramy.

Přednáška na Astrovíkendu v Litomyšli. Moji přednášku O duchovních příčinách nemocí navštívila i místní čarodějka paní Boženka, je jí 82 let a také odvádí duchy.

Přednáška v Olomouci z 6.dubna 2014, přednáška na téma O duchovních příčinách nemocí, přišlo hodně posluchačů, nejmladší Lucinka a maminkou Alenou a dokonce jejich pejsek, který byl naprosto vzorný a schovaný v tašce.

Astrovíkend Brno 9.2.2014 Přednáška na téma O duchovních příčinách nemocí měla velký úspěch, opět bylo plno a zájem i o moji novou knížku.

Přednáška na Astrovíkendu v Brně 13.10.2013 "O duši člověka". Přišlo hodně zájemců, byl obrovský zájem o novou knížku i nové pentagramy.

Křest mé druhé knížky Ze života šamanky proběhl v sobotu 14. září 2013 v důstojném prostředí Městské knihovny v Třebíči. Knihu pokřtil nakladatel Šimon Ryšavý z Brna. Proběhlo autorské čtení a také autogramiáda.

Mladá Boleslav 22.6. 2013 - i ve velkém vedru přišli zájemci o mou přednášku, nejmladší byla Karolínka z Prahy, která sama chtěla zkusit i meditaci na očištění čaker.

Přednáška v Litomyšli - účast na astrovíkendu byla celkově velmi slabá. Někteří lektoři neměli ani jednoho posluchače. U mne to bylo opět nejlepší.

Olomouc - přednáška, účast byla opět hojná. Proběhla i meditace na očistu a harmonizaci čaker.

Astrovíkend v Brně 10. 2. - přednáška a očistná meditace na očistu čaker i nastavení na vyšší vibrace měla hojnou účast. i

Setkání absolventů a příznivců magie 17.11.2012. Setkání se vydařilo. Bylo představeno skriptum s novými metodami magie. Za tři roky, kdy pořádám kurzy magie mám 322 absolventů. Tato oslava s přednáškou a společnou meditací byla právě k tomuto výročí.

Na setkání absolventů a příznivců magie dne 17.11.2011 byly vyhodnoceny nejlepší absolventky: Markéta Dobešová, Eva Ježková, Máša Pauková.

Astrovíkend v Brně. Na mé přednášce bylo opět plno. Vyfotili jsme i nejmladší posluchačku.

Přednáška v Olomouci s účastí 70 lidí, což představovalo nejvyšší návštěvnost na astrovíkendu, měla velký úspěch.Na budovu Fontány jsem dala světelnou kouli s pozitivní energií. O přednášku peruánského šamana Jiuana Carlose byl překvapivě menší zájem.

Moje babička Anežka, která mě k duchovním věcem přivedla. Letos oslavila své 90. narozeniny.

Záznamy: 1 - 1 ze 1

Křest mé knihy BOJ S DÉMONY aneb učebnice magie. Nakladatel pan Šimon Ryšavý mi knihu sám osobně pokřtil.

Záznamy: 1 - 10 ze 14
1 | 2 >>

Autogramiáda a prodej mé knížky.

I zvířátka mají ráda meditaci aneb pejsci Bingo a Peginka na našich kurzech... Více se dočtete v rubrice Kuriozity z kurzů.

Astrovíkend v Brně 12. 2. 2012 - přednáška O technikách magie. Přednáška měla velký úspěch, sál byl zaplněn do posledního místa.

Moje přednáška v Litomyšli. Oslavila jsem tam i své narozeniny. 31.3.2012