K U R Z Y   M A G I E

     Magie není nic jiného než práce s energiemi. Je to o tom, že se člověk naučí více využívat svoji mysl, energii přijímat a posílat

Na kurzech magie naučím absolventy, jak pozitivně ovlivňovat svou mysl i mysl druhých lidí.

Dokázat se zbavit nežádoucí zátěže z minulosti, vidět nové příležitosti, vytvářet si lepší budoucnost, ale zejména odstraňovat ze svého života zlo. Změnit člověka k lepšímu.

 

Je dobré umět techniky magie pro vlastní potřebu, ochranu svého zdraví a života. Můžeme pomáhat nejen sobě i druhým, řešit jejich zdravotní i existenční problémy.

Nejdůležitější je, že v meditaci odhalíte pravou podstatu věcí. Člověk se vám ukáže takový, jaký ve skutečnosti je. Zvláště účinné jsou metody magie v procesu léčení zvířat.

Ve své knížce – učebnici magie - s názvem Boj s démony, popisuji účinné metody magie. Na některé jsem přišla já osobně, na jiné absolventi mých kurzů ke šťastnému rozvoji osobnosti.

V učebnici magie najedete postupy metod, příklady a možnosti využití. Jedná se o metody léčení, ochrany proti zlu a vytváření lepších podmínek pro život.

Účinnost těchto metod je velmi vysoká, téměř stoprocentní. Dá se ovlivnit prakticky všechno pokud to člověk koná ve jménu dobra, lásky a světla.

Kurz magie lze doporučit všem, kteří hledají duchovní cestu, pravdu a lásky. Je ovšem nutné začít na sobě pracovat, zbavit se veškerých závislostí a bloků, které člověka brzdí.

Magie pomůže k tomu, aby se člověk ubíral správným směrem. Čím víc lidí bude umět pracovat s energiemi dobra, tím lépe se všem bude žít.