Kuriozity z kurzů

V centru Světýlko v Brně se na kurzu 26.5. 2012 sešly absolventky z různých míst, Valeriya přijela dokonce až z Moskvy, Iva z Ostravy a Gabriela z Prahy, zastoupení mělo i Brno a Třebíč.

 

 

 

Kurz 15. 8. 2011 u p. Zdeny Vichrové v Pelhřimově.

 

 

 

 

     Dobrovolně se ho účastnil i její tříletý retrívr Bingo. Přišel sám, lehl si a v meditaci mu bylo tak dobře, že se ani nechtěl probudit. Majitelka s údivem zjistila, že pes je od té doby mnohem klidnější. Proběhla viditelná změna k lepšímu. Od té doby však vyžaduje více pozornosti a je mnohem poslušnější.

 

KURZ 13. 8. 2011 - paní Erika s dcerami  z Lomnice nad Popelkou.

 

 

11-letá Peginka - kříženec s jezevčíkem  - přijela na kurz se svou majitelkou až z Lomnice nad Popelkou. Lépe řečeno s třemi majitelkami - paní Erika a její dcery Edita a Simona. Fenečka Peginka meditovala s absolventy. Zajímavé bylo, že poznala, kdy se bude vcházet a kdy vycházet z alfa hladiny. Vydržela na celém kurzu a líbilo se jí to. Majitelka má teď pocit, že Pegi lépe vnímá jemnější energie a také s ní pravidelně medituje. Má to na všechny velmi blahodárný účinek.

 

 

Jana a Radek Slavíkovi z Jihlavy

 

 

 

Jana a Radek Slavíkovi z Jihlavy přijeli na meditaci se svým devítiměšíčním synem Tomáškem. Tomáškovi se u nás moc líbilo a byl moc hodný. Již pár dní po kurzu byli rodiče překvapeni, že u syna došlo k celkové pozitivní proměně. Zvýšila se jeho aktivita, dokonce má snahu chodit, více komunikovat, prosazovat se, ale hlavně se výrazně zlepšil stav jeho nemocného očička (měl ucpané kanálky). Velký podíl na tom mají hlavně jeho rodiče, kteří se naučili techniky magie a svému synovi se snaží tímto pomáhat.

 

Kurz magie 10. 12. 2011

I pánové chtějí být šamany

 

I pánové chtějí být šamany. Kuriozitou byla převaha pánů na tomto kurzu. Další kuriozitou by mohla být i vzdálenost, ze které pánové přijeli. Do Třebíče přijel pan Josef se synem Lukášem, pan Vláďa z Litomyšle a pan Vlastimil od Brna. Paní Marie z Prahy a Markéta s Maruškou byly místní. Pánů mohlo být ještě víc, dvěma zájemcům se tento termín nehodil.