Kdo jsem

 

 

   Kouzlo výkladu karet mě ovlivnilo natolik, že jsem se jim rozhodla  věnovat profesionálně. Je to krásný,  neprobádaný svět plný nových nadějí, řešení a cílů, který dokáže ovlivnit nejen naše sny a touhy...

  Jsem Renata Šťastná - kartářka, astroložka, léčitelka, lektorka kurzů magie - jedním slovem šamanka. Od dětství jsem slýchala od své babičky povídání o tom ,jak vidí duchy, jak se setkala s mimozemštanem, jak se za ní chodí loučit zemřelí příbuzní, prostě jak vnímá duchovní svět. Nebrala jsem to jako pohádky, věřila jsem tomu. V  dospělosti po pádu železné opony, kdy jsem  studovala vysokou školu pedagogickou, jsem doslova "hltala" literaturu o horoskopech a světě nadpřirozena. Nemohla jsem se tomuto však plně věnovat. Učila jsem na základní škole, porodila dvě děti a také neměla k tomu patřičné rodinné pochopení a zázemí.

 I přesto jsem v roce 1996 absolvovala kurz Silvovy metody, základní kurz i léčitelský. Začala jsem chápat, že člověk může mít to, co si přeje. Pochopila jsem,že musím nejdříve pracovat sama na sobě. Odstranila jsem své zdravotní problémy a pak začala pomáhat druhým.

 V roce 2003 jsem vystudovala astrologii a začala vytvářet horoskopy, o rok později vykládat karty. Zejména díky regresní terapii jsem poznala, že ve všech svých minulých životech jsem se věnovala magii a pomáhala lidem. Od listopadu 2009 jsem začala soukromně vyučovat techniky Silvovy metody a pak jsem začala přicházet na svoje techniky. Už nešlo jen o ovládání své vlastní mysli,ale o ovládání mysli druhého člověk pozitivním směrem. To už byla magie a já jsem se stala šamankou.

A také spisovatelkou. "Moje knihy": Boj s démony aneb učebnice magie(2011), Ze života šamanky (2013), Markýza duchů (2015),Já Plejáďanka (2017).