H O R O S K O P Y

 

Horoskopy na rok 2021

Berani

Berani se mohou prosadit ve společnosti, dokážou cokoliv a o to víc, pokud je to bude bavit a naplňovat. Mohou uskutečnit nějaké své poslání, ale musí počítat s tím, že ne všichni s nimi budou sympatizovat. Mohou se od nich odloučit někteří lidé, od kterých by to nečekali, ale přijdou jiní, díky kterým se budou moci posunout.

Novoluní proběhne ve znamení Berana 12.4. Lze využít k dosažení cílů a k zahájení nových projektů.

Úplněk ve znamení Berana 20.10. Lze očekávat změny v souvislosti s jejich okolím.

Býci

Do 26.7. bude tranzitovat znamením Býka Černá luna, což může přinést velmi zásadní změny. Půjde o karmickou očistu i v rodové linii. Býci budou mít hodně práce a hlavně by měli zapracovat sami na sobě, zbavit se všeho negativního i kolem sebe. Vylepšit i bydlení, nenechat se omezovat, pohlídat si svoje zdraví i pracovní pozici.  

Novoluní  proběhne ve znamení  Býka 11.5. otevře se karmické téma financí a majetku.

Úplněk proběhne ve znamení Býka 19.11. dokončí se změny týkající se vztahů, pozor na smlouvy.

Blíženci

Od 19.,7. Se Černá luna dostane do jejich znamení, toto je může velmi zasáhnout. Projeví se jejich strachy a bloky. Měli by se snažit vše správně pochopit a zpracovat svoji minulost. Důležité pro ně budou kontakty se zahraničím, mohou uskutečnit nějaký velký obchod nebo investici. Ale musí se dát tím správným směrem.  

Novoluní ve znamení Blíženců 10.6. Nové nápady, výhodné smlouvy, důležité změny.

Úplněk ve znamení Blíženců 19.12. Mohou se zbavit všeho nefunkčního ve všech oblastech. 

Raci

U Raků tento rok bude hlavně o vztazích, může se jim vrátit někdo z minulosti. Budou mít dostatek energie nejen v oblasti sexu, ale i ve sportu a umění, budou neodolatelní.   Ale měli by být opatrní a nepřeceňovat své síly, může vyvstat problém v oblasti majetku a financí. Je třeba i rozumně hospodařit a investovat. 

Novoluní ve znamení Raka proběhne 10.7. Čas začít něco nového, nové výhodné investice.

Úplněk proběhne ve znamení Raka až v roce 2022 a to 18.1. Raci zcela přehodnotí svůj život.

Lvi

V tomto roce mají Lvi šanci vylepšit svůj život tím, že si dají patřičné hranice nejen ve vztazích, ale i v pracovní oblasti. Pokud jim to nebude vyhovovat a nebude možné zlepšit stávající, Lvi mohou toto snadno změnit, i za cenu, se změní vše od základů. Měli by si pohlídat smlouvy a dohody, aby se zbytečně nedostali to problémů.

Úplněk ve znamení Lva proběhne 28.1. Komplikace kolem kariéry a smluv.

Novoluní  ve znamení Lva proběhne 8.8.2021. udělají zásadní rozhodnutí v jakékoliv oblasti.

Panny

Důležitým tématem pro Panny bude zdraví a ochrana životního prostředí. Pokud toto nebudou brát na lehkou váhu, tak mohou udělat osvětu i pro ostatní a inspirovat je. Neměly by se podceňovat a měly by požádovat za svoji práci větší odměnu. Budou mít větší snahu se vzdělávat a poznávat nové věci, na které si dříve netroufaly.

Úplněk  ve znamení Panny proběhne 27.2. Budou vnímat nevyhovující podmínky a chtít je změnit.

Novoluní ve znamení Panny bude 7.9. Rozhodnutí pro novou práci nebo projekt, zkrášlí své okolí.

Váhy

Hlavním tématem pro Váhy bude rodina a vztahy zejména s rodinnými příslušníky. Měly by se proto snažit harmonizovat své okolí, ale také vylepšit sami sebe. Zapracovat nejen na svém zevnějšku, ale i na duchovním postupu, využít svoje kreativní schopnosti a tvůrčí potencionál, zplodit potomka nebo nějaké dílo či uskutečnit zajímavý nápad.

Úplněk ve znamení Vah proběhne 28.3. Dočkají se zajímavého posunu v lásce a vztazích.

Novoluní proběhne ve znamení Vah 6.10. Mohou projevit svoji kreativitu a ukázat co umí. 

Štíři

Štíři budou mít možnost vyřešit svoje bydlení, rozvinout svoje možnosti, investovat do nemovitostí a jiných věcí, mohou si splnit sen. Ale pokud vyvstanou problémy se ženami v rodě, měli by je co nejdříve vyřešit, ve svém vlastním zájmu. Neměli by zapomínat ani na sebe, na své zdraví a nepodceňovat i malé problémy.

Úplněk ve znamení Štíra proběhne 27.4. Pozor na smlouvy a v otázkách bydlení opatrnost.

Novoluní proběhne ve znamení Štíra 4.11. Možnost začít něco jinak a lépe. 

Střelec

Střelci se budou moci radovat z nových přírůstků do rodiny, mohou přibýt i další členové rodiny. Ale jejich osobní vztahy mohou procházet vážnými zkouškami, které nemusí být zcela snadné. Půjde o to najít kompromis a správnou formu komunikace. V oblasti vzdělávání a práce budou moci zkvalitnit svoje pracovní prostředí a spolupráci.  

Úplněk proběhne ve znamení Střelce 26.5. Možnost odstranit nefunkční věci v životě.

Novoluní proběhne ve znamení Střelce 4.12. Mohou naplánovat nové akce a realizovat je.

 

Kozorozi

Pokud se tento rok objeví finanční problémy, Kozorozi mají šanci je rychle vyřešit, opět využijí svých organizačních schopností a dokážou se prosadit. Neměli by to ovšem přehánět a soustředit se i na duchovní rozvoj a měli by být upřímní sami k sobě i druhým.  I když ve vztazích se jim může cokoliv náhle zkomplikovat 

Novoluní proběhne ve znamení Kozoroha 13.1. Rozhýbe je to k novým krokům a aktivitám.

Úplněk proběhne ve znamení Kozoroha 24.6. Pomůže jim mnohé pochopit a mnohé si ujasnit.

Vodnáři

Vodnáři tento rok mají ve svém znamení planetu Jupiter, což může být pro ně velmi zásadní rok. Ať v pozitivním či negativním pojetí. Jelikož v jejich znamení bude i planeta Saturn, který je stále bude nabádat k tomu, aby byli zodpovědní a spolehliví, aby stále na sobě pracovali. Hlavně aby zplatili své dluhy z minulosti.

Novoluní proběhne ve znamení Vodnáře 11.2. Čas pro nové začátky, razantní změny.

Úplněk ve znamení Vodnáře proběhne 24.7. Dojít může k vyhrocení situace a ke krizím. 

Ryby

Tento rok přinese Rybám nové možnosti zejména v pracovní oblasti a posun i v jiných směrech.  Nejdříve si musí vyjasnit, co vlastně chtějí a jak to chtějí. Budou muset řešit i věci úředního charakteru a zbavit se závislostí nebo starých přežitků.  Dořešit věci z minulosti, aby je pak nebrzdily v jejich dalším vývoji.

Novoluní ve znamení Ryb proběhne 13.3. Začátek nových projektů, pochopení důležitých věcí.

Úplněk ve znamení Ryb proběhne 21.9. Mohou si slnit sny a vyřešit smlouvy z minulosti.