H O R O S K O P Y

Horoskopy 2019

Berani

Tito zrozenci se mohou tento rok hodně posunout a to v mnoha směrech. Mohou se stát autoritou v práci i doma, také v partnerských vztazích. Potkají se s těmi správnými lidmi, kteří jim pomohou se prosadit, mohou se od nich mnohé naučit, vztahy lze upevnit i se zahraničím. Nemusí se bát  zdokonalit se v cizích jazycích, projeví se jejich snaha se vzdělávat, psát, tvořit, mohou pochopit sami sebe. Rozvoj nastane i na jejich duchovní úrovni, najdou nové příležitosti. Zásadním tématem bude i bydlení, uspořádání rodinných poměrů. Veškerá úřední jednání mají velký předpoklad pro úspěch.  5.4.  je novoluní v Beranu – čas pro nové začátky, velký úspěch. Úplněk v Beranu 13.10. budou si moci ujasnit vztahy.

Býci

V tomto roce budou Býky zaměstnávat písemnosti vašeho druhu, bude nutné doladit vše ohledně jejich majetku, budou mít snahu do něčeho investovat, do nového zařízení či do nového auta, v souvislosti s cizinou se také mohou řešit majetkové záležitosti a investice.  Bude je lákat cestování, příroda i výlety. Mohou se dostat do míst, kde potkají zajímavé lidi a příležitosti. I partnerské vztahy budou hrát důležitou roli, mohou se setkat s někým zajímavým z minulosti, neměli by se zadlužovat. Učiní také důležité rozhodnutí v oblasti vzdělávání a finančnictví.  4.5.  novoluní v Býku-  může nastat osudová změna a může je čekat velké překvapení.  12.11.  úplněk v Býku – změny v oblasti vztahů, nové smlouvy.

Blíženci

Blíženci by měli mít na paměti, že pokud budou příliš povrchní ve svém rozhodování, mohli by mít velké problémy. Bude dobré ujasnit si priority. Nedělat víc věcí na jednou, uspořádat si majetkové poměry. Měli by se zajímat také o své zdraví a životní styl, zapracovat na svém sebevědomí. Mohou potkat nového partnera, může být i dlouhodobý a trvalý vztah. Objeví se nová forma práce nebo nová firma. Bude vhodné domluvit se dopředu na přesných podmínkách, na nic nespoléhat. Může se stát, že se změní spolupracovníci, nebo lidé, se kterými spolupracují na nějakém projektu.  Měli by si dávat pozor, aby proti sobě nepopudili ostatní. Novoluní  v Blížencích 3.6. je podpoří v jejich správném rozhodnutí.  Úplněk 12.12. - mohou ukončit něco, co nefunguje delší dobu.

Raci

Tento rok by se měli Raci snažit zpracovat své emoce, pracovat na sobě, nenechat se příliš ovlivňovat. Mají možnost zakončit něco, na čem pracovali v předchozích letech. Zbavit se i někoho, kde je duchovně omezoval, nelpět na minulosti. Nebát se změny i ohledně vztahu.  Dobré stanovit taková pravidla, aby hlavně jim vyhovovala. Projeví se nesrovnalosti z dřívějška, které bude nutné dořešit.  Je dobré si pohlídat vše, co podepisují, nepodceňovat také o své zdraví, starat se o sebe, dbát na zdravý životní styl. I když mohou mít pocit, že je ostatní zneužívají, budou mít dostatek síly změnit vše, co jim vadí.  10.1. úplněk v Raku velký zásah do osobních vztahů i pracovních záležitostí.  Novoluní  v Raku 2.7.  vhodný čas pro nové začátky, zlepšení finanční situace.

Lvi

I když je toto znamení značně individualistické, v tomto roce je to bude nutit k větší spolupráci s ostatními. Do života jim může přijít dítě, mohou být velmi kreativní, vytvořit nové projekty. Zatouží po nějaké velké změně, po nových místech. Ovšem jejich závislosti jim může hodně znepříjemnit život, je zbytečné, aby si tímto komplikovali život, stejně jako na pracoviště díky svému neuvážlivému flirtu, mohli by z toho mít velké nepříjemnosti. Dobré zbavit se škodlivých zlozvyků a návyků. Změnit životní styl, ujasnit si své hodnoty. Mohou mít pocit, že nejsou dostatečně odměňováni a oceněni, ale mohou se naučit spolupracovat a nepodvádět.  21.1., úplněk ve Lvu – řešení vztahů, osobních i pracovních. 1.8. novoluní ve Lvu – velký úspěch, štěstí, nové plány a myšlenky.

Panny

Hlavním tématem tohoto roku bude pro Panny vhodné bydlení, vytváření domova, zařizování v domově. Může se jednat i o stěhování, také mohou mít snahu někam cestovat, může jít o dojíždění na větší vzdálenost. Do života jim může přijít dítě, mohu poznat nové lidi, nezadaní mají velkou šanci najít vhodný protějšek, zadaní budou hodnotit stávající vztahy.  Může dojít ke konfliktu se ženami, hlavně v rodině, mohlo by jít o velké nedorozumění a nepříjemnosti.  Je dobré udělat si víc času na sebe, starat se o sebe a zajímat se také o své tělo. 19.2. úplněk v Panně řešení vztahů a změny vztahů, které nejsou funkční. 30.8.  novoluní v Panně – zásadní rozhodnutí v lásce i práci.

Váhy

Pro Váhy to může být dost náročný rok a to zejména v souvislosti s úředními i soudními záležitostmi. Mohou řešit změnu pobytu a cestování někam do vzdálenějších míst. Mohou řešit také těhotenství, projeví se jejich tvořivost. Mohou se přestěhovat na lepší místo, je zde možnost pracovat i z domova, začít podnikat.  Lze zkvalitnit své pracovní prostředí, zvýraznit svoji autoritu. Bude nutné ujasnit si  veškeré své vztahy, zejména sousedské . Zde je možnost sousedských sporů, komplikace zejména se ženami.  19.4.  úplněk ve Vahách – pozitivní překvapení ve vztazích. 28.9. novoluní ve Vahách, přitažlivost, vyzařování důvěry, možnost nové práce, setkání s novými lidmi, akční jednání.

Štír

Štíři se mohou v tomto roce těšit na velký úspěch v oblasti financí, i v souvislosti s pracovními záležitostmi. Měly by zavčas podchytit případné problémy s dětmi nebo rodiči. Bude potřeba stmelit rodinu, pohlídat si sousedské vztahy.  Bude důležité, jak budou vycházet se svým okolím. Bude to velmi aktivní období i co se týká úředních záležitostí a vyřizování. Mohou řešit i svoje vozidlo. Dovede je to i k vzdělávání, možnost setkání se zajímavými a inteligentními lidmi. Komunikací mohou hodně získat,ale také hodně ztratit.  18.5. úplněk ve Štíru – nutné pohlídat si smlouvy a dohody, komunikaci.  28.10. novoluní ve Štíru – dořeší se problémy, které v minulosti zatěžovali, objeví se noví partneři.

Střelci

V tomto roce budou Střelci hledat nové způsoby, jak si lépe vydělat, jak se lépe realizovat. Budou samostatnější, podnikavější, budou se zajímat o nové věci. Budou mít větší úspěch v obchodech. Možné úspěšné investice do podnikání. Budou sice věnovat pozornost pracovním záležitostem, financím a majetku, ale nezapomenou na své děti a na zkvalitnění svého bydlení i domova.  Někteří lidé mohou z jejich života zcela odejít. Svojí upřímností totiž mohou někoho dost naštvat.  Čeká je vesměs zisk a úspěch.  17.6. úplněk ve Střelci -  emočně náročný, ujasnění podmínek ve vztazích.

26.11. novoluní ve Střelci – velmi úspěšná doba, nastartování kariéry, uvědomění si síly své osobnosti.

Kozorozi

Jejich hlavním tématem v tomto roce, je vzdělávání, práce na vlastní sebedůvěře.  Ujasnění si pravidel, vytyčení si cíle a také následně cesta k němu.  Uvědomí si, že je nutné vybírat si lidi, kteří jsou loajální. Mohou povýšit, ale také pro to budou muset něco obětovat.  Mohou ztratit lidi i věci.  Zklamání od někoho sice nebudou čekat, zvládnou dobře. Může se projevit nějaké tajemství a něco hodně zasutého v minulosti. Budou hodnotit záležitosti předchozích let, udělají si ve všem jasno. mohou řešit věci úřední.  16.7. úplněk v Kozorohu – dořeší se něco, co nebylo jasné na začátku roku. 26.12. novoluní v Kozorohu – výrazný životní posun v mnoha oblastech.

Vodnáři

Vodnářům v tomto roce přijdou do cesty nové situace, noví lidé, nové příležitosti. Mohou se zařadit do důležité skupiny. Bude se po nich vyžadovat, aby rozumně zacházeli s financemi. Mohou se od ostatních hodně naučit. Budou řešit také své prohřešky, které se stali v minulosti.  Neměli by si vše tak idealizovat, objeví se nabídky na sexuální hrátky a úlet. Bude dobré jednat vždy na rovinu, ale mohou se potkat s někým, kdo na rovinu s nimi jednat nebude. Nutné pohlídat si psychický i fyzicky stav. Možnost nepříjemností na úřadech.  4.2. novoluní ve Vodnáři – mohou hodně získat,ale také hodně ztratit, v souvislosti s penězi, vztahy, prací.  15,8. Úplněk ve Vodnáři – napravení chyb z minulosti, při podepisování smluv opatrnost.

Ryby

Ryby v tomto roce mohou dost daleko doplavat, hlavně co se týká jejich práce, podnikání, nových projektů. Přijde i někdo, kdo jim výrazně pomůže v tomto postupu, pozor však na závistivé a nepřející lidi, kteří by jim mohli škodit. Nemusí se bát prezentovat se na veřejnosti, zviditelnit se. Vzroste jejich sebevědomí a sebedůvěra. Důležité také bude vzdělávání. Mohou vzít osud do svých rukou, není dobré dramatizovat situace, odpoutat se od minulosti, odpouštět, zbavit se pocitu ublíženosti, nezadlužovat se.   6.3. novoluní v Rybách – velký pracovní zvrat, nové začátky, rozvoj intuice.        14.9.   úplněk v Rybách – otevření karmických témat ve vztazích, možnost problémů s dohodami.