H O R O S K O P Y

 

Horoskopy na rok 2023:

 

Berani

Berani se mohou těšit opět na velmi svižný rok plný změn, kontaktů s lidmi, mohou se obnovit stará přátelství, ale také mohou zaniknout. Do cesty jim přijdou noví lidé, kteří je dokážou správně inspirovat.  Ti Berani, kteří v minulých letech na sobě zapracovali a nic nepodcenili, ať už na fyzické nebo duchovní úrovni, tak se dočkají i finančního úspěchů.  Budou se i úspěšně realizovat. 

 

Býci

Býci mohou mít velmi náročné období ohledně pracovních záležitostí, čekají je zajímavé změny a nečekané situace, které se jim podaří dobře vyřešit.  Budou chtít stabilnější pozici, a to se jim podaří.  Jupiter se bude vyskytovat v jejich znamení, což jim může přinést  velký úspěch. Mohou potkat nové lidi, kteří jim dají nové podněty. Pokud budou dostatečně připraveni, tak se mohou těšit jen na to nejlepší.

 

Blíženci

Blíženci budou uvažovat o změnách v práci a ohledně své realizace.  Může se objevit někdo, kdo je bude inspirovat nebo jim bude ochoten pomoci. Budou mít dost jiných příležitostí, záleží jen na nich, jak je využijí.  Budou rádi chodit do společnosti a komunikovat, uvítají změny. V tomto roce se mohou objevit záležitosti, které nebudou moc příjemné, zejména na úřadech, ale to také lehce vyřeší.

 

Raci

V loňském roce měli Raci Černou lunu ve svém znamení a to bylo o zkouškách ohledně jejich peněz a majetku. Pokud to zcela nezvládli, tak letos si to budou muset nějak dořešit, ale i přes to budou mít chtít poznávat nové věci a duchovně se posouvat.   Budou moci využít svoji autority a ukázat ostatním, že jsou schopni a mohou začít i podnikat.  Ukáže se, kde je vůči nim loajální a kdo ne.

 

Lvi

V tomto roce se bude v jejich znamení nacházet Černá luna, což může být pro ně náročnější, zejména v oblasti financí. To by si měli ujasnit své priority a hlavně být maximálně zodpovědní vůči materiálním záležitostem.  Zpracovávat se bude jejich karma, mohou na povrch vyplynout různé nepříjemné záležitosti, které neměli v minulosti dořešené.  I přesto mohou ostatním ukázat, že jsou silní a schopní jedinci.

 

Panny

Vztahy budou u nich letos dosti komplikované, bude se po nich chtít, aby si udělali jasno ve vztazích osobních i pracovních.  Může dojít i k velmi silné konfrontaci a rozchodu s lidmi, kteří již Pannám nevyhovují nebo nejsou schopni s nimi držet krok. V obchodních a finančních záležitostech si povedou dobře a prokážou své kvality a docílí úspěch i na úřadech a v různých jednáních.

 

Váhy

Zdravotní stav a životní styl u nich bude na prvním místě. Budou nuceni řešit zejména svoje zdraví a v této oblasti mohou projít velkou proměnou, pokud si uvědomí, že jejich fyzický stav je závislý na stavu psychickém. Budou schopni udělat ve svém životě změny, aby mohly být šťastné a spokojené.   Bude třeba věnovat zvláštní pozornost podpisováním smluv, mohly by se vyskytnout velké problémy.

 

Štíři

Budou chtít v tomto roce zlepšit svoji životní úroveň, dopřát si co nejvíc, ale je třeba naučit se skromnosti a také pokoře i vůči partnerovi. Budou muset řešit problémy s dětmi a také ve vztazích to nebude vždy snadné. Bude třeba vytvořit systematickou kontrolu i ohledně finančních záležitostí, nalézt kompromis.  Uvědomí si, že nemohou jen pracovat a přepínat se, ale že je třeba i odpočívat a relaxovat.

 

Střelci

Střelcům půjde hlavně o to, aby měli klidné rodinné zázemí, jenže to nemusí být vždy ideální. Nejen u nich doma se mohou objevit problémy, ale i u jejich příbuzných. To také mohou řešit a snažit se pomoct, jak jen nelépe budou moci. Mohou uvažovat i o stěhování a změně práce. Jejich zdravotní stav bude dobrý, ale přece jen by se měli víc zajímat o své tělo a nic nepodceňovat, zvláště ve druhé polovině roku.

 

Kozorozi

I když je to znamení ,které má rádo stabilitu, v tomto roce moc klidu mít Kozorozi  nebudou. Bude to pro ně rok plný změn, ohledně práce, financí,  vztahů , vzdělávání i cestování. Budou nuceni se zajímat o rodinu a bude zde snaha vytvářet pohodové rodinné vztahy. V rodině lze očekávat zajímavé a překvapivé změny, možnost nového přírůstku do rodiny.  Zjednají si ve všem pořádek a to pro ně bude to nejdůležitější.

 

Vodnáři

Toto znamení má rádo volnost, což v tomto roce mohou mít, ale víc je to bude nutit k zodpovědnosti a ke spolupráci s ostatními v rodině.  Nechtějí si vybírat mezi rodinou a prací. Sice nebude snadné tyto dvě záležitosti skloubit dohromady, ale ostatní jim pomohou a nakonec to bude ku prospěchu všech. Rozhodně bude nutné vyřešit dlouho odkládané věci na úřadech a ohledně bydlení.

 

Ryby

Ryby budou mít několik let ve svém znamení planetu Saturn.  Půjde o to, že Ryby mohou projít vekou duchovní proměnou.  Bude to pro ně obrovská výzva a příležitost ukázat ostatním svoji autoritu. Vybudovat si prestižní pracovní postavení, ujasnit si hodnoty. Co jim nebude vyhovovat, tak to mohou změnit. Mají šanci najít nový životní styl, partnera, lepší práci i bydlení. Bude záležet jen na nich, jak se k tomuto postaví.