Léčitelství

 

Léčitelství - posílání energie na dálku- diagnózy

 

Každý člověk dokáže pomoci sám sobě i druhým.Tato schopnost je ukrytá v lidském mozku.

Princip spočívá v tom, že se člověk naučí „meditovat,“ zklidnit svoji mysl,  uvést svůj mozek  do frekvence alfa hladiny.Důležitá je informace, kterou vysíláme k danému člověku, zvířeti či objektu.Myšlenka má největší sílu.Myšlenka je energie.

 

Dobrá představivost je velkou výhodou. Umět si něco představit a poslat tam informaci - to je téměř zaručený úspěch. Mozek je zároveň vysílač a zároveň přijímač energií.Registruje daleko jemnější frekvence než jakýkoliv přístroj.

 

Pokud člověk nechce přijmout energii a brání se, nelze ho k tomu násilím přinutit.

Z různých důvodů může člověk odmítat energii poslanou od druhého člověka.

Nejhlavnějším důvodem bývá jeho silné ego, vnější i vnitřní nepřístupnost.

 

 

Moje léčení – techniky magie

 

V alfa hladině – v meditaci – se napojuji na podvědomí lidí i zvířat pomocí svých technik                                            magie – vkládám požadovanou informaci. Většina lidí pociťuje úlevu okamžitě. Cítí teplo, zklidnění nebo příliv energie. Studenti mají lepší paměť, soustředění a koncentraci.

Osoby negativní a agresivní jsou klidnější, neškodí druhým.  

 

Zvířátka lépe přijímají energii, protože v jejich mysli nejsou žádné bloky. Stačí jim mnohem menší doba na regeneraci. Nikomu svými metodami nemohu ublížit. Posílám energii dobra a lásky. Vkládám do mysli člověka program, aby byl zdravější, lepší, spokojenější.

                  

Dokážu na dálku očistit prostor od negativních vlivů či geopatogenních zón. Opět je to o schopnosti dát do prostoru informaci o pozitivní energii. Je možné ochránit vaše auto od negativních vlivů, zajistit  bezpečnou jízdu.

 

Dokážu určit diagnózu zdravotních problémů. Zklidnit mysl a zmírnit fyzické obtíže. Pokud problém není závažný, dojde k okamžité nápravě. Správným energetickým zásahem umožním člověku samo léčení. Jde o zaktivování jeho vlastního potenciálu. Má možnost uzdravit svoje tělo i mysl, jelikož odstraním energetický blok, který mu v tom brání.

 

Dokážu se napojit  také na mysl nenarozeného dítěte a zjistit, co ho trápí fyzicky i psychicky.

To stejné funguje i u zvířátek a u astrálních bytostí i duchů. Jde o komunikaci na mimosmyslové úrovni. Odstraňuji problémy na mentální úrovni. Fyzické tělo má pak šanci se zregenerovat mnohem rychleji a účinněji. Poznám, jaký člověk ve skutečnosti je.

 

Zvláště pozitivně je vidět moje působení při operacích. Jakýkoliv zákrok se vydaří, pacienti jsou klidní a bez komplikací. Blahodárně čistící energie působí na těhotné ženy, v těhotenství, při porodu i na jejich děti. Bohužel nelze vše ovlivnit. I magie má svoje pravidla. Nepustí mě to všude. Záleží také na karmické zátěži dotyčného. Nemoc pro něho může být zkouškou či trestem. Na základě svých problémů či obtíží má osoba něco pochopit.

 

V některých případech byly osoby zmanipulované černou magií nebo na nich byl přisátý duch. Po mém zásahu měly osoby šanci na uzdravování a léčení.

 

Příklady

 

Osobu stále bolelo břicho, lékaři stále dlouho nemohli přijít na příčinu problému. V břiše osoby jsem viděla červenou kuličku, ze které se jiskřilo. Osoba vypadala dosti vystrašeně, celá se třásla. Působila jsem na ni svoji energií, aby se tato negativní energie přetvořila v pozitivní a také, aby lékaři přišli na důvod jejích potíží. Podařilo se. Lékařská diagnóza byla zapouzdřený hematom a ten byl odstraněn. Osoba byla opět v pořádku, v naprosté psychické pohodě, díky mému působení.

 

 

Muž měl vážné zdravotní problémy. Zjistila jsem, že veškeré energetické dráhy v jeho těle jsou zablokované. Vyjevilo se mi to jako svorky na potrubí. Svorky jsem odstranila.                              Na játrech se mi vyjevilo několik černých fleků, které jsem také očistila. Nastalo okamžité zlepšení jeho stavu, zejména jeho psychika se zklidnila, postupně se vše zlepšovalo i na fyzické úrovni. U muže diagnostikovali poškození jater. Působil na něj vícekrát i jistý léčitel, kterému se to nedařilo. Sám řekl, že od něj tento muž nechce přijímat energii a že on neví, co s tím. Mě se to podařilo hned na první pokus.

 

Byla jsem požádaná, abych zapůsobila na muže, který na pracoviště přijde na kontrolu.                                                                                                                                                Toho muže všichni znali jako velmi agresivního a měli z něj obavu. Na muže jsem působila a nakonec to dopadlo tak, že vůbec nepřišel. Nikdo nevěděl, co s ním je. Dala jsem mu do podvědomí program, že nikomu neškodí.

 

 

Žena si stěžovala, že jí manžel celé roky nepomáhá v domácnosti a s dětmi. Po mém působení hned druhý den byl k nepoznání. Ani nešel spát po noční, přišel za ženou a začal jí pomáhat.

 

Nadřízená byla nespravedlivá a zlá vůči svým podřízeným. Měla v sobě zlobu a nenávist. Po mém působení skončila s přeraženým nosem. Nemohla totiž negativní energii vyhazovat do svého okolí, tak se jí to vrátilo nazpět.

 

Muž odmítal svoji přítelkyni, choval se arogantně, povýšeně, trápil ji. V kartách vyšlo, že mu má dát ještě šanci. Sice to nebylo ihned, ale z muže se po mém působení stal úplně jiný člověk. Nabídl jí sňatek, začal věřit na duchovní věci, bylo na něm vidět i fyzické vylepšení.

 

Po mém působení mi další žena napsala toto: „Nevím, jak jste to udělala, ale cítím se silněji a za to vám mnohokrát děkuji…tak nějak začínám brát věci jak jsou ….určitě ve svém životě dělám chyby a nějak bych se jich chtěla vyvarovat.“

 

Bylo evidentní, že matka i dítě budou ohroženi. Lékaři se k tomu stavěli laxně. S pomocí mých absolventek jsem působila na matku i na dítě.Byla jim vkládána do podvědomí informace o rychlém a nekomplikovaném porodu. Holčička se narodila po našem působení asi po hodině. Údajně vyletěla z lůna matky jako blesk, že ji lékaři měli problém zachytit.

 

Mladá slečna byla agresivní, měla problémy ve škole, ve svém okolí i v rodině. Po mém působení, kdy jsem zjistila, že slečna má na sobě duchy, se situace naprosto otočila. Dívka byla klidná, vyrovnaná, její chování se viditelně obrátilo k lepšímu.

 

 

Obě děvčata byla závislá na drogách. Nechtěla chodit do školy, vzdoroval své matce.

Po mém působení matka zkonstatovala, že se stal zázrak. Její dcery začaly studovat a začaly být více zodpovědné.

 

Pes nepřijímal potravu, nereagoval na povely, nesnesl se s ostatními psy ani s lidmi. Měl být podle veterinářky utracen, nebylo mu pomoci. Po mém působení a odstranění ducha, který na něm seděl, nebyl důvod k utracení. Pejsek měl opět radost ze života a vrátila se mu chuť k jídlu.

 

Působila jsem na auto i na pasažéry v autě. Dala jsem tam program o bezproblémové cestě.                                                                                               

Těsně před odjezdem se projevila dost vážná závada v autě. Osoby nemohly odcestovat, což byla jejich záchrana. V servisu jim bylo řečeno, že měli velké štěstí, že se to ukázalo včas.

Mohli na cestě dokonce uhořet.

 

Pes mých rodičů umíral stářím. Věděla jsem, že ho nemohu zachránit. Působila jsem na něj, aby alespoň zemřel v klidu. Stalo se tak. Skonal v klidu na svém oblíbeném místě u stromu.

Jeho mrtvé tělíčko vypadalo jako živé, měli jsme dojem, že se usmívá.. Jeho duch se přišel se mnou rozloučit. Věděla jsem, kdy přesně zemřel.

 

 

 

Další zajímavé příběhy v mých knížkách