ABSOLVENTI A PŘÍZNIVCI MAGIE

 

 

Moje absolventka Anička mi poslala odkaz na své elektronické knihy. Napsala, že po absolvování mého kurzu magie se jí otevřel nový kanál, který ji doslova obrátil život. Provdala se za muže, kterého si vždy přála. V době absolvování kurzu byla sama. Začal na více pracovat sama se sebou. Před dvěma léty také začala tvořit a snaží se stále pomáhat lidem.   

 

https://annaluksova.cz

https://partnerskaharmonie.cz

https://neodolatelnazena.cz

 

 

Šárka Litošová nabízí svoje služby, používá i moje techniky magie vše na techto jejích stránkách  www.energeticke-terapie.webnode.cz

                                                            


Moje knížky jsou v Chicagu v USA, kde jsou úspěšně praktikovány metody magie.

 

 

Sárinka -  meditační dítě. O Sárince je psáno v mé druhé knížce, respektive o jejích rodičích, ktrým jsem pomáhala před početím i při porodu. Přijeli z Prahy popřát vše nejlepší do nového roku 2014. 

 

Moje absolventka

Ivana Krausová nabízí své bylinkové výrobky.

Bylinky mámráda nejen pro jejich léčivé účinky, ale jejich vůni, která dokáže očarovat naše smysly.

Vyrábí sirupy, léčivé výluhy, míchámjednodruhové a výcedruhové čaje, soli,oleje,........

Tato práce ji velice baví, vše děl s láskou a pocitem, že někomu může pomoci.

Také píše meditace, na různá témata, diagnostiku nemocí z obličeje, pořádá kurzy enkaustiky,..........

V případě jakýkoliv dotazů ji můžete kontaktivat na  karticky00@seznam.cz

 

ABSOLVENTKA BLANKA

Absolventka Blanka porodila 11.6.2013 své první dítě, syna Dominika. a to v rekordním čase 4,5 hod. Po dobu těhotenství pravidelně relaxovala, meditovala a dávala malému i sobě do hlavy informaci, že porod zvládnou rychle a bez problémů, také použila na miminko metodu zlatého vajíčka,. Lékaři odhadovali délku porodu na 12 hod a pak se tomuto velmi divili.

 

Andrea a Olivie Farrer z Londýna

Andrea a Olivie Farrer přijely až z Londýna. Vykládali jsme karty a jako bonus bylo venčení našeho kocoura Mikeše.

 

 

 

Absolventka Zdeňka z Pelhřimova se do roka po absolvování kurzu vdala. Její pes Bingo měl také nevěstu Rozárku a s ní napoprvé hned osm štěňátek. (také absolent - viz foto kuriozity z kurzů).

 

 

Štěnátka mají již své nové majitele a jedno z nich odjelo až do Opavy.

 

Kamarádka Ilonka dělá dorty šité na míru, dle přání, obrázku či fotky. Jsme s jejími výtvory vždy moc spokojeni i náš kocour Mikeš.

 

Absolventka mých kurzů magie nabízí kurzy výkladu karet

Už asi deset let pracuji s kartami. Mnohému jsem se od nich naučila: soustředění, rozjímání, rozvíjení intuice a jasnozřivosti, představivosti ale také trpělivosti. V mnohém mi byly a stále jsou výbornými rádkyněmi, když se cítím nejistá v mnohých životních situacích, v rozhodování, kdy stojím na pomyslném rozcestí mé životní cesty. Začala jsem tímto způsobem pomáhat i ostatním. Ráda.
Lidí, které karty zajímají a přitahují, zdá se, stále přibývá. Vždyť každý z nás si občas neví s životem rady. A právě karty nás mohou přivést k odpovědi na naše otázky a zároveň nás dokážou duchovně posunout kupředu. V tom vidím jejich sílu.
Rozhodla jsem se tedy uspořádat kurs vykládání karet a to karet Madam Lenormand. Mám k dispozici za ta léta nejen spoustu vynikajícího materiálu a rad, jak s kartami pracovat, ale mám k dispozici i krásné prostory na Základní umělecké škole ve Frýdku – Místku.
Tento kurs Vykládání karet Lenormand se bude konat 22. září 2012, tj. v sobotu od 9. Do 17. hodin, právě v tomto úžasném uměleckém prostředí - budova ZUŠ Frýdek, Kostikovo náměstí, 2. patro, malý sál pro výuku dramatického oboru.
Cena kursu je 800Kč.
Hlaste se, prosím, s předstihem! Zatelefonujte či napište mi na email, ať mohu nakopírovat pro vás dostatek pracovního materiálu a připravit pro vás vlídné prostředí s čajem, kávou a malým občerstvením.
Jak bude samotný kurs probíhat:
Dříve než začneme hovořit o samotných kartách a kartářské etice, uděláme si meditaci na rozvoj intuice a jasnovidectví. Léta praxe mi ukázala, že je třeba neustále na sobě duchovně pracovat a očišťovat svá energetická centra v těle.
Po meditaci přistoupíme k jednotlivým významům karet.
Dále probereme různé kombinace karet a druhy rozkládání karet při jejich různém počtu. Nakonec samozřejmě budeme věštit. Celý kurs ukončíme krátkou meditací.
Je třeba, abyste si karty Madam Lenormand přinesli sebou!
Už se na vás těším!  Kartářka Elli.
Tel. 731002633
Email: kartarkaelli@seznam.cz

 

Dárek k narozeninám

Paní Burianová dostala k narozeninám výklad karet, její kamarádky jí věnovaly dárkový poukaz. Laďa je Lvice, sluníčkový kupón se jí líbil, taktéž i výklad.

 

 

Oliverek si přišel pro horoskop

Toto miminko jsem také pomáhala mentálně porodit. Chlapeček se narodil 20.dubna 2012, vážil 4 100 g, měřil 54 cm. Lékaři předpokládali, že se narodí až druhý den. Narodil se za hodinu po mém působení přirozenou cestou a bez komplikací. Matka byla sama překvapená, jak lehce její porod proběhl.  

 
 
I pejsci chodí na výklad karet
 
Na výklad karet přijely z Brna studentky Kristýna a Květa i s pejskem Tessinkou. Fenečka byla velice hodná ve vlaku i při výkladu. Zajímavostí také bylo, že Květa (blondýnka) je narozená přesně ve stejný den i měsíc jako já.

 

Moje stránky a mé rady podnítily studentku Kláru

  k vytvoření svých stránek. Napsala mi toto: 

Začínám se i pomalu vzdělávat v oblasti zdravého životního stylu, o který se už dlouho zajímám, ale nyní se do něj nořím hlouběji, chtěla bych absolvovat kurz Poradce pro výživu, abych tuto práci mohla případně vykonávat profesionálně. Ráda lidem pomáhám a vždy se snažím, aby byli všichni co nejvíce spokojení. Kdybych mohla, investovala bych peníze a prostředky do všemožných projektů, od pomoci lidem až po alternativní zdroje energie nebo cestování vesmírem, chtěla bych pro to udělat maximum. Moc ráda se vzdělávám a k tomu bych také jednou chtěla vést i své děti, chtěla bych se jim věnovat co nejvíce a udělat pro jejich rozvoj co bude v mých silách, tak uvidíme. Plány mám velké, ale jejich uskutečnění není jen na mě. Inspirována Star Trekem bych chtěla pomoci lidstvu co nejvíce a vidět ho vzkvétat, věřím v pozitivní změnu v lidském myšlení, ale také mě sžírají reálné obavy o jeho budoucnost. Dělám si starost nejen o sebe, ale i o celý náš svět a často se cítím velmi bezradná.
Odkaz na mé webové stránky:
www.idic.webnode.cz

 

Šikovnost absolventky Nadi

 

Naďa Baranová z Frýdku-Místku mi poslala takovýto nádherný velikonoční pozdrav. Na ostatní její výtvory můžete kouknout na jejích webovkách.

nadii-n.blogspot.com/

S technikami magie se zvládne všechno - i porod.

Moje absolventka Silvie porodila syna Šimonka - 4 kg, 52 cm. Podle lékařů to na prvorodičku zvládla rychle a ukázkově, přirozenou cestou. Používala techniky magie a hlavně věřila, že to zvládne.