ABSOLVENTI A PŘÍZNIVCI MAGIE

 

 

Moje absolventka Anička mi poslala odkaz na své elektronické knihy. Napsala, že po absolvování mého kurzu magie se jí otevřel nový kanál, který ji doslova obrátil život. Provdala se za muže, kterého si vždy přála. V době absolvování kurzu byla sama. Začala více pracovat sama se sebou. Před dvěma léty také začala tvořit a snaží se stále pomáhat lidem.   

 

https://annaluksova.cz

https://partnerskaharmonie.cz

https://neodolatelnazena.cz

 

Absolvent Jarda z Olomouce, jeho webové stránky a jeho kniha.

https://jarda-saman-esoterik.webnode.cz/

 

 

 

ABSOLVENTKA BLANKA

Absolventka Blanka porodila 11.6.2013 své první dítě, syna Dominika. a to v rekordním čase 4,5 hod. Po dobu těhotenství pravidelně relaxovala, meditovala a dávala malému i sobě do hlavy informaci, že porod zvládnou rychle a bez problémů, také použila na miminko metodu zlatého vajíčka,. Lékaři odhadovali délku porodu na 12 hod a pak se tomuto velmi divili.

 

Andrea a Olivie Farrer z Londýna

Andrea a Olivie Farrer přijely až z Londýna. Vykládali jsme karty a jako bonus bylo venčení našeho kocoura Mikeše.

 

 

 

Absolventka Zdeňka z Pelhřimova se do roka po absolvování kurzu vdala. Její pes Bingo měl také nevěstu Rozárku a s ní napoprvé hned osm štěňátek. (také absolent - viz foto kuriozity z kurzů).

 

 

Štěnátka mají již své nové majitele a jedno z nich odjelo až do Opavy.

 

 

 

 

 

Oliverek si přišel pro horoskop

Toto miminko jsem také pomáhala mentálně porodit. Chlapeček se narodil 20.dubna 2012, vážil 4 100 g, měřil 54 cm. Lékaři předpokládali, že se narodí až druhý den. Narodil se za hodinu po mém působení přirozenou cestou a bez komplikací. Matka byla sama překvapená, jak lehce její porod proběhl.  

 
 
I pejsci chodí na výklad karet
 
Na výklad karet přijely z Brna studentky Kristýna a Květa i s pejskem Tessinkou. Fenečka byla velice hodná ve vlaku i při výkladu. Zajímavostí také bylo, že Květa (blondýnka) je narozená přesně ve stejný den i měsíc jako já.

 

Moje stránky a mé rady podnítily studentku Kláru

  k vytvoření svých stránek. Napsala mi toto: 

Začínám se i pomalu vzdělávat v oblasti zdravého životního stylu, o který se už dlouho zajímám, ale nyní se do něj nořím hlouběji, chtěla bych absolvovat kurz Poradce pro výživu, abych tuto práci mohla případně vykonávat profesionálně. Ráda lidem pomáhám a vždy se snažím, aby byli všichni co nejvíce spokojení. Kdybych mohla, investovala bych peníze a prostředky do všemožných projektů, od pomoci lidem až po alternativní zdroje energie nebo cestování vesmírem, chtěla bych pro to udělat maximum. Moc ráda se vzdělávám a k tomu bych také jednou chtěla vést i své děti, chtěla bych se jim věnovat co nejvíce a udělat pro jejich rozvoj co bude v mých silách, tak uvidíme. Plány mám velké, ale jejich uskutečnění není jen na mě. Inspirována Star Trekem bych chtěla pomoci lidstvu co nejvíce a vidět ho vzkvétat, věřím v pozitivní změnu v lidském myšlení, ale také mě sžírají reálné obavy o jeho budoucnost. Dělám si starost nejen o sebe, ale i o celý náš svět a často se cítím velmi bezradná.
Odkaz na mé webové stránky:
www.idic.webnode.cz

 

Šikovnost absolventky Nadi

 

Naďa Baranová z Frýdku-Místku mi poslala takovýto nádherný velikonoční pozdrav. Na ostatní její výtvory můžete kouknout na jejích webovkách.

nadii-n.blogspot.com/

S technikami magie se zvládne všechno - i porod.

Moje absolventka Silvie porodila syna Šimonka - 4 kg, 52 cm. Podle lékařů to na prvorodičku zvládla rychle a ukázkově, přirozenou cestou. Používala techniky magie a hlavně věřila, že to zvládne.


Absolventka Míla vyrábí tyto krásné předměty, kdo by měl zájem může jí napsat na email SoukalovaMili@seznam.cz